Novinky – Dodavatelé

Nová kolekce nábytku a doplňků pro rok 2015 od BoConcept

DECOLAND |

Je to zcela konceptuální kolekce s možností snadno navzájem kombinovat jednotlivé kusy v interiéru.

„Je to víc než jen kolekce. Je to koncept.“ – těmito slovy označuje BoConcept svoji nejnovější kolekci nábytku a doplňků pro rok 2015. Tým designérů značky BoConcept se při tvorbě této kolekce zaměřili především na proměnu nábytku a doplňků „zevnitř“ a v nabídce naleznete nové potahové materiály, jako je například na omak broušená kůže, nečekané struktury a „retro“ barevné látky v odstínech tyrkysové, žluté a fuchsiové. Designéři svou pozornost zaměřili na detaily nábytku – spoje na pokos, odstíny dýh a povrchové zpracování.

 

Carlton sedací souprava rohová látková.jpg

Carlton sedací souprava rohová látková

 

phillysingle-20fritph-s-f-bl-ab22-0967-2x9000-1-15388.jpeg

Philly pohovka ve světlé kůži

 

Osaka pohovka látková - burgundy.jpeg

Osaka pohovka látková - burgundy

 

Kyoto rozkládací pohovka šedá.jpeg

Kyoto rozkládací pohovka šedá

 

Nejvíce změn a novinek nabízí nová kolekce BoConceptu v oblasti sedacích souprav – minimalistická pohovka Osaka s jednoduchými tvary, pohovka Philly s retro nádechem 50. a 60 let nebo rozkládací pohovka Kyoto, která připomíná svým vzhledem japonské lůžko. Za zmínku také stojí naklápěcí otočné křeslo Boston a jídelní židle Adelaide. Zajímavým a unikátním kusem je multifunkční konferenční stolek Barcelona s úložným prostorem, který lze jednoduše rozložit na více výškových úrovní. Mezi doplňkami se najde také spousta nových kusů, například v atraktivních odstínech bordeaux, starorůžové a v kombinaci s měděnou či zlatou.

 

Barcelona konferenční stolek s úložným prostorem.jpeg

Barcelona konferenční stolek s úložným prostorem

 

Tato kolekce je zcela konceptuální a jednotlivé kusy nábytku lze navzájem skvěle kombinovat, ať žijete v rodinném domě nebo moderním či malém bytě. Na výběr máte také širokou škálu potahových materiálů, které budou vyhovovat přesně vaším potřebám a vkusu. Novou kolekci pro sezonu 2015 najdete ve značkových showroomech BoConcept v Praze a Brně a v showroomu Decoland v Průhonicích.

Showroomy BoConcept v ČR:

BoConcept brand store, Vodičkova 31, Praha 1

BoConcept Inspiration Store, Centrum Černý Most, Praha 9

BoConcept brand store, Svratecká 989, Brno

BoConcept studio v showroomu Decoland, V Oblouku 800, Průhonice

www.boconcept.cz