Novinky – Dodavatelé

Nová kolekce FUSION

DECOLAND |

Japonská estetika, dánská funkčnost. Kolekce fusion byla navržena studiem Nendo exkluzivně pro BoConcept.

Seznamte se s designérem

Co je to Nendo?

Světoznámé designové studio si do svého názvu dalo japonské slovo pro modelovací hmotu. Nendo svým designem přetváří každodenní shon v drobné okamžiky, které vám vykouzlí na rtech úsměv.

Hlavní designér Oki Sato o spolupráci říká, 'Jsem překvapen, kolik podobností jsem našel v dánském a japonském přístupu k designu. Například v práci se dřevem a kůží... Snažíme se být co nejupřímnější a zachovat jejich autentický look.'

Křeslo NENDO - fotogalerie

Design

Japonská estetika,
dánská funkčnost

Kolekce fusion byla navržena studiem Nendo exkluzivně pro BoConcept. Jedná se o souznění dvou designových kultur. Kolekce je inspirovaná origami a touhou spojit různé prvky do zcela nových tvarů. A výsledek? Unikátní kolekce a perfektní souhra dánské funkčnosti, japonské estetiky a talentu studia Nendo pro hravé detaily, díky kterým si užijete i ty nejmenší okamžiky všedních dní. Podívejte se na video.

Kolekce Fusion zahrnuje pohovku, křeslo, nástěnnou obývací sestavu, konferenční stolek a širokou řadu doplňků.

Pohovka FUSIONS - fotogalerie:

Seznamte se s Oki Sato

Oki Sato je Japonec. Díky svému nezměrnému talentu a citlivému rukopisu je zásadní postavou na světové designové scéně. V roce 2012 byl vyhlášen designérem roku v prestižním časopise Wallpaper a získal Elle Deco International Award. Oki Sato ja autorem limitované kolekce Fusion pro BoConcept  inspirované origami  a spojující zdánlivě nespojitelné designové  prvky.  Kolekce Fusion je doslova fúzí dvou vzdálených kultur: japonské estetiky a dánské funkčnosti.

Doplňky a knihovna FUSIONS - fotogalerie

Další informace naleznete na stránkách www.boconcept.cz