Novinky – Inspirace pro bydlení

Noční stolek a lampa - povinná výbava k posteli

interiery.cz |

U postele Vám věrně poslouží jako malý úložný prostor, který budete každodenně využívat. Lampička je samozřejmě také velmi důležitá a měla by být vždy na dosah ruky z postele.

Dreamville noční stolek

Nechte si zdát o venkovském domě u moře s nočním stolkem z řady Dreamville. Nabízí prostor pro knihy, časopisy, lampu a vše, co potřebujete mít na dosah ruky. Nemusíte tak vylézat z útulných přikrývek a přehozů. Pokud ovšem nezazvoní budík… Odpovídající postele ve dvou velikostech.

 

9b89a5b525cdedbb7ea718412adcb52e.jpg

Dyno noční stolek

Noční stolek Dyno má dvě zásuvky a jeho rám je vyrobený ze dřeva ořechu Canaletto, Wenge nebo ze stříbrně lakovaného dřeva. Nohy jsou z nerezové oceli. Čela zásuvek jsou pokryta měkkou kůží.

 

Dyno noční stolek.jpg

Noční stolek Miller

Atraktivní odstín dubu sonoma v kombinaci s hnědými prvky vyzařuje jemnou eleganci. Horní deska nočního stolku Miller je dostatečně prostorná pro umístění čtecí lampy i knížky. Do dvou zásuvek můžete uschovat vše, co potřebujete mít během odpočinku po ruce. Použité lamino dodává produktu pevnost,odolnost vůči oděru a schopnost uchovat si původní odstín během dlouhé doby užívání.

 

Noční stolek Miller.jpg

Riletto noční stolek s policí

Harmonická souhra dřeva a kůže je charakteristickým rysem riletto nočních stolků a komod. Ladí k riletto postelím s koženými bočnicemi stejně jako je úžasné pozorovat kontrast v kombinace se dřevem na nočním stolu či komodě.

       

Riletto - vysouvací police v nočním stolku, masiv..jpg

Lux noční stolek ve světlém dubu

Design podle principu zlatého řezu je východiskem pro harmonické proporce programu lux. Tento „přirozený zákon estetiky“ je rozvíjen u dalších produktů lux. Pro tuto řadu jsou typické také individuální možnosti utváření předních stran podle materiálu, barvy a typu otevírání. Máte přitom možnost volby mezi dotykovou variantou bez úchytů a skvěle se vyjímajícími úchyty lux.

 

obrazek.jpg

 

Lampičky do ložnice

Mohli bychom říct, že lampička k nočnímu stolku do ložnice skoro patří. Plní jak estetickou, tak praktickou funkci. Chcete-li si večer číst v posteli právě rozečtenou knihu, zvolte nejlépe polohovatelné přímé dostatečné světlo. V opačném případě postačí jen lehké rozptýlené světlo dotvářející atmosféru.

 

 

Více inspirace - úložný prostor v ložnici - osvětlení