Novinky – Kuchyně

Nejoblíbenější styly do vaší kuchyně

interiery.cz |

Chcete se dozvědět něco o nejoblíbenějších stylech, které se používají v kuchyních a prohlédnout si inspirační fotografie? Pokračujte ve čtení a vyberte si ten správný přímo pro vás.

Venkovský styl kuchyně

Tento stále oblíbený typ kuchyně vdechne do vaší kuchyně tradiční krásu. Je založen převážně na přírodních materiálech. Pro kuchyně ve venkovském stylu je typické dřevo, květinové motivy, pestré barvy a pruhy. Důraz těchto interiérů je kladen na útulnost, odpočinek, uvolnění a pohodu.

obrazek-interiery-venkovsky-styl.jpg

Kuchyně Mara pískově hedvábná matná

Písková barva v kombinaci s bílou je velmi aktuální trend. Otevřené police celkově doplňují prostornost celé kuchyně.

 

Designové kuchyně

Tento styl designové kuchyně je oblíbený především u bydlení, které se vyznačuje především jednoduchostí a čistým prostorem bez zbytečných předmětů a dekorací. Důraz je kladen především na design interiéru. Typické jsou neutrální barvy, často doplněné o výraznou barvu. Používají se kombinace materiálů jako jsou vysoký lesk, dřevo, kámen a nerez.

obrazek-interiery-design.jpg

Kuchyně Lara bílá mat 391 DM

Matný lak se dřevem v přírodních barvách je velmi žádaný. Kombinací bílé barvy s tmavou docílíme luxusního vzhledu celé kuchyně. Vysoké skříně vestavěné do stěny udrží prostor příjemně vzdušný. Celkový efekt kuchyně působí čistě a moderně.

 

Moderní kuchyně

Moderní kuchyně se vyznačují svou jednoduchostí a čistou linií. Tyto kuchyně jsou inspirovány vzdušným stylem a lehkostí. Je zde používán šuplíkový systém, který vám nabídne dostatek úložného prostoru. Je zaměřena na detaily, tvary a materiál. V moderních kuchyních dominuje sklo, nerez, ocel a můžeme zde najít i imitaci kamene.

obrazek-interiery-moderna.jpg

Kuchyně Delta žlutá a wenge DM

Moderní žlutá kuchyně v lesku s dřevem wenge. Kuchyně nabízí moderní vzhled a dostatek úložného prostoru.

Oslovil vás právě tento styl kuchyně?

 

Tradiční kuchyně

Klasická nebo-li tradiční kuchyně oslovuje stále více lidí. Jedná se o nejvyhledávanější typ kuchyní, protože je to zlatá střední cesta mezi moderní a rustikální kuchyní. Je nadčasová a nepodléhá stále novým trendům.

obrazek-interiery-tradicni.jpg

Kuchyně Cora 101 DM

Klasická kuchyně nadchne milovníky dřevěného dekoru, který je použitý nejen na spodních a bočních skříních ale také na obkladu stěny. Pracovní deska z tmavého umělého kamene Corian včetně dřezu, rozbíjí zdánlivou strohost. Horní maxi skříně se světelným dnem kuchyň příjemně zútulňují.

 

Retro kuchyně

Retro znamená návrat. Stačí se podívat do fotogalerie kuchyní a vidíme, že se jedná o návrat do minulosti. Retro design je hravý a poutá na sebe pozornost. Není nikde psáno, jak by měla retro kuchyně vypadat. Vyberte si ze dvou směrů kterými se vydat. Buď vytvoříte kuchyň jako z dob minulých nebo se přikloníte k modernímu designu a jen vyvoláte návrat retra pomocí doplňků.

obrazek-interiery-retro.jpg

Kuchyně Aida s retro spotřebiči

Retro kuchyně v krémové barvě s hliníkovými doplňky. Dvířka skříněk ze skla se vzory. Skvělá imitace kuchyně do retro stylu pomocí retro spotřebičů jako jsou sporák a odsavač par, který evokuje vzhled komínu a lednice, která je vložena do skříně.

 

Takže který styl bude právě ten váš?