Novinky – Inspirace pro bydlení

Nálepky vesmíru a krajiny nabízejí krásné pohledy do neznáma

interiery.cz |

Přemýšlíte nad tím, že byste se pokusili nějakým způsobem vylepšit vaše aktuální bydlení? Je-li vaše odpověď kladná, měli byste myslet na spousty důležitých detailů.

I zdánlivé maličkosti mohou rozhodovat o důležitých věcech. Důkazem budiž například pestré nálepky na stěny. Doby, kdy se jednalo o nevzhledné motivy, které nedokázaly zaujmout, jsou již dávno pryč. Zapomenout můžete i na minimální kvalitu nálepek. Bez problémů dokážou přilnout k jakékoli stěně a vydrží zde velmi dlouhou dobu. My se zaměříme především na neotřelé motivy kosmu a přírodních krajin. Obojí lidstvo od pradávna fascinuje. Vždyť jak v přírodě, tak i v nekonečném vesmíru lze najít spousty zajímavých motivů. Podívejme se na ně tedy mnohem podrobněji.

 

Interiery 1.jpg

 

Nikde nekončící vesmír

Kosmos je fascinující v jakémkoli detailu. Lidé se snaží objevit i jeho tajná neznámá zákoutí, co svět světem stojí. Tajemství jsou zkrátka neskutečně lákavá. Vždyť dodnes nevíme, jak vlastně celý vesmír vznikl, odkud přišla naše planeta a mnohé další. Teorie velkého třesku doposud není doložena přesnými fakty. Podívat se na planety, které jsou poskládané v otevřeném kosmu, rozhodně stojí za to. Když si pořídíte velkou nálepku, na které jsou vyobrazeny, rozhodně se můžete kochat jejich krásou kdykoli, když budete mít chuť. Stejně tak není problém dívat se na stěnu, kterou zdobí nálepka letní modré oblohy. Máte rádi spíše mraky a deštivé počasí? Užívat si jej můžete díky moderním nálepkám, jež takovouto situaci běžně zachycují. A co takový měsíc nebo slunce? Podívat se na obojí můžete v různých fázích. Jak srpek měsíce, tak třeba také úplněk mohou vypadat kouzelně. V kombinaci s mraky vypadá celý komplet kouzelně a mysticky. Jak v obývacím, tak i v dětském pokoji si motivy vesmíru najdou své stálé místo.

 

Interiery 2.jpg

 

A co takové UFO?

Mimozemské civilizace vábí nejen milovníky něčeho neprozkoumaného? Existuje někde jinde život? To nikdo neví, ale zobrazit třeba mimozemšťany už umíme. Ač se často jedná o smyšlenou fakty nepodloženou podobu. Obrázky mimozemských civilizací mohou být do značné míry abstraktní. Moc hezké jsou i nálepky, na nichž jsou zobrazení astronauti, kosmické lodě a jiné motivy, jež hezky vystihují objevování vesmíru člověkem. Při pohledu na ně se můžete zasnít a popřemýšlet nad nekonečností univerza.

 

Interiery 3.jpg

Nálepky na zeď myloview

 

Krásu přírody nelze nikdy zcela docenit

Příroda dokáže často doslova kouzlit. Spousta lidí a především malířů i fotografů si to jednoznačně uvědomuje. Právě proto můžete mít doma samolepky, jež budou symbolizovat právě čistě přírodní motivy. Například takový les inspiroval umělce po dlouhá léta a dnes je tomu stejně. Detailní záběry jehličnanů, které stojí v řadě za sebou anebo v různých formacích, stojí určitě za to. Podobně jsou na tom i snímky zaměřující se na podzim v přírodě. Barvící se listnaté stromy dokážou vytvořit až neuvěřitelné formace, z nichž budete doslova žasnout. Přiblížit si takovéto motivy přitom můžete přímo doma. Nálepky vypadají kouzelně a reálně dokážou zachytit kouzlo daného okamžiku. Moc hezká je kombinace nejrůznějších přírodních motivů a vody. Kapky rosy na trávě v maximálním rozlišení a detailu vypadají opravdu skvostně. Kouzelné jsou také záběry drobného hmyzu a živočichů, kteří jsou v přírodě zcela běžní. Jen my je mnohdy nedokážeme vidět v takovýchto detailech.

I jiné motivy nálepek dokážou zaujmout

Moc hezky vypadají i jiné motivy. Jestliže máte rádi společnost a všeobecně třeba lidskou civilizaci, není problém vybavit si obývací pokoj třeba nálepkou Manhattanu, Tower Bridge či jiného architektonického skvostu. Záleží jen na vás. Určitě se vyplatí vsadit také na motivy, které jsou blízké konkrétním osobám. Malí cyklisté jistě ocení siluetu bicyklu anebo fotbalisté motivy spojené s nejoblíbenějším kolektivním sportem na planetě. Fantazii se meze nekladou, a tak si prostě a jednoduše vyberte takový motiv, který vám bude šitý přímo na míru se vším všudy. K dispozici je jich aktuálně obrovské množství.