Novinky – Ukázka bydlení VIP osobností

Nahlédněte do interiéru věhlasného módního návrháře

interiery.cz |

Jméno Ralph Lauren je synonymem pro bezstarostný a naprosto americký styl. O to více je překvapivý výsledek proměny jejich rodinného bytu, který nelze popsat jinak než čistý, otevřený a moderní.

Před lety zařizoval tento dvojitý byt na Páté Avenue, kde žil se svou manželkou Ricky a dětmi. Lauren byl naprosto motivovaný jednoduchostí a touhou po čistém a otevřeném prostoru.

Po více než třiceti letech dokončil rekonstrukci bytu, jehož prostor se stal otevřenější a v jednodušších liniích. Tři ložnice, které patřili jeho dnes již dospělým dětem, byly přestavěny. Rozmanitost prostoru napomohla k vytvoření různých úrovní, takže se prostor zdá ještě větší. Sám návrhář řekl: „Změny byly jemné, ale důležité. Přispěly ke skutečné modernizaci bytu.“ Součástí těchto změn bylo také bourání a stavění nových příček. Se smíchem prozradil:„Byly okamžiky, kdy jsem se ptal Boha, co jsem to udělal.“ A při první renovaci bytu toho byl natolik plný, že se ocitl v nemocnici, kde si jeden den musel odpočinout.

Ralph_Lauren-at-home-ed1010-03-lgn.jpg

Zdroj: www.elledecor.com

Po rekonstrukci je pro byt charakteristická převážně bílá barva, otevřený prostor, minimalistický styl a výhled na Central Park. Vznikl příjemný a jednoduchý prostor pro bydlení, který Lauren přirovnává k životu v oblacích.

Kuchyně s ostrůvkem je v absolutně čistém a jednoduchém stylu. Kuchyňská linka je v bílé barvě a vysokém lesku v kombinaci s nerezovými prvky. V jídelně si nelze nevšimnout zajímavých svítidel nad jídelním stolem. Podlaha je z leštěného třešňového dřeva. Čalouněné židle v hnědé kůži jsou od Ralph Lauren Home a asi nikoho nepřekvapí, že tento interiér je hojně vybavený produkty od zmíněné značky.

Ralph_Lauren-at-home-ed1010-10-lgn.jpg

Zdroj: www.elledecor.com

Koupelna má úžasný výhled na jezero v Central Parku. Koupelnový nábytek má zrcadlový a bílý lesklý povrch. Podlaha je z mramoru.

Kdo je Ralph Lauren?

Je to americký modní návrhář (původním jménem Ralph Lifshitz), který se proslavil především značkou Polo Ralph Lauren. Narodil se v roce 1939 v New Yorku (ve čtvrti Bronx) židovským imigrantům z Běloruska. Absolvoval obchodní školu, na konci 60. let založil značku Polo a otevřel butik s elegantní sportovní módou v New Yorku. Později se věnoval také parfémům. V roce 2007 sahal počet jeho butiků v USA k číslu 35. 

Zdroje fotografií i textu: www.elledecor.com, www.cs.wikipedia.org, www.celebritycribs.info, www.ebby.com

Inspirace z naší fotogalerie interiérů a produktů

sedačka a knihovna.jpg

Ascot sedací souprava (Alivar – Marthi), Lecco bílá knihovna (BoConcept – Decoland)

Crystal kuchyňská linka / Mariposa Deluxe židle / Tech Drive jídelní stůl

Occa konferenční stolek / Preciosa II umyvadlo / Darvin manželská postel

Více interiérů VIP osobností zde.