Novinky – Dodavatelé

Nádherné pokojíčky pro miminka, které vás ohromí

ČILEK dětský a studentský nábytek |

Inspirujte se pěti kolekcemi kouzelného nábytku pro nejmenší ať už očekáváte holčičku či chlapečka. Součástí všech kolekcí je rostoucí postýlka, se kterou máte pro dítko vystaráno na několik let.

Natura Baby

Natura Baby v sobě skrývá myšlenku jednoduchosti, přírody a čistoty zabalenou do bezchybné funkčnosti jednotlivých prvků. Objevte kouzlo nové kolekce nábytku do pokojíčku pro miminko. Tato kolekce je bez pochyby vhodná pro ty z Vás, které čekají holčičku i pro ty, které čekají chlapečka. Za povšimnutí jistě stojí komoda duo, její součástí je dětský stoleček. Samozřejmě se můžete těšit i na oblíbenou rostoucí postýlku. Jejím pořízením máte vyřešeno lůžko pro dítě až do věku přibližně osmi let věku.

 

Natura Baby pokoj pro miminko.jpg

Baby Cotton

Pokojíček pro miminko Baby Cotton je jako upletený z té nejjemnější bavlnky. Krásný bílý dezén, jemný potisk úchytek i znak houpacího koníčka okouzlí snad každou nastávající maminku. Výběrem nábytku značky Čilek svěřujete svoje miminko do těch nejlepších rukou - kvalitu, a tedy i bezpečnost, klade při navrhování na první místo. Dodekorovat pokojíček můžete díky jeho flexibilnímu designu jakkoliv barevnými doplňky. Kolekce obsahuje tyto nábytkové prvky: šatní skříň dvoudveřovou i třídveřovou, rostoucí postýlku, komodu, kolébku a nástěnnou polici.

 

Baby Cotton pokoj pro miminko.jpg

Romantic Baby

Pokojíček pro holčičku Romantic můžete zařídit už od jejího narození! Výrobce dětského nábytku firma Čilek představuje novinku v kategorii pokojíčků pro miminka - kolekci Romantic Baby. Nábytek z této kolekce je díky rostoucí postýlce Romantic Baby určen pro malé holčičky již od narození. Rostoucí postýlka je velice praktickým a funkčním prvkem do každého pokojíčku pro miminko. Jejím pořízením máte vyřešeno lůžko pro dítě až do věku cca 14 let. Novinkou je také dvoudveřová šatní skříň, nástěnná police, sada lůžkovin a baldachýn. Až Vám holčička povyroste, stačí pokojíček rozšířit o prvky z dívčí kolekce Romantic a rázem máte z pokojíčku pro miminko exkluzivní pokoj pro slečnu.

 

Romantic Baby pokojíček pro miminko.jpg

Baby Girl

Kouzelný pokojíček pro miminko v růžových barvách s motivy králíčka nadchne každou maminku čekající miminko holčičku. Pokojíček pro miminko Baby Girl je vyráběn v dekoru běleného dubu v kombinaci s jemnou pastelovou růžovou barvou. Roztomilý design dětského pokojíku pro holčičky je doplněn o ozdobné prvky s motivem zajíčka. Zaoblené tvary nábytku, nadčasovost a samozřejmě kvalita, to jsou specifika překrásné kolekce pokojíčku pro miminko Baby Girl. Růžový pokojíček Baby Girl se také může pochlubit certifikací GS a zárukou pět let na veškeré nábytkové prvky. Největší předností tohoto dětského pokojíku je jeho využití pro děti od narození až do věku 9 až 12 let a to hlavně díky dětské rostoucí postýlce s přebalovacím pultem. Až Vaše holčička povyroste, dětská rostoucí postýlka se jednoduše přestaví na dětskou postel. Dalšími prvky v kolekci dětského pokoje pro miminko holčičku Baby Girl jsou dětská šatní skříň pro miminko, která je vyráběna v 3-dveřové a 2-dveřové variantě, dětská komoda pro miminka a dětská nástěnná police.

  

Baby girl pokojíček pro miminko.jpg

Baby Boy

Dětský pokoj pro miminko Baby Boy je určený pro právě narozené chlapečky až po kluky ve věku 9 až 12 let. Pokojíček pro miminko Baby Boy je vyráběn v dekoru bělený dub v kombinaci s jemnou pastelovou modrou barvou. Již tak roztomilý design dětského pokojíku pro chlapečky a kluky je doplněn o ozdobné prvky s motivem autíčka. Zaoblené tvary nábytku, nadčasovost a samozřejmě kvalita, to jsou specifika překrásné kolekce pokojíčku pro miminko Baby Boy. Ovšem největší předností tohoto dětského pokojíku je jeho využití pro děti od narození až do věku 9 až 12 let a to hlavně díky dětské rostoucí postýlce s přebalovacím pultem. Když Váš malý chlapeček odroste z miminkovského věku, dětská rostoucí postýlka je jednoduše přestavěna na dětskou postel a přebalovací pult na dva samostatné noční stolky. Dalšími prvky v kolekci dětského pokoje pro miminka Baby Boy jsou dětská šatní skříň pro miminko, která je vyráběna v 3-dveřové a 2-dveřové variantě, dětská komoda pro miminka a dětská nástěnná police.

  

Baby Boy pokoj pro miminko.jpg

ČILEK dětský a studentský nábytek