Novinky – Dodavatelé

Nábytek do open-space i referentských kanceláří

TOP OFFICE |

V kanceláři trávíme nemálo času, několik hodin na jednom místě, tak proč si nedopřát stylově a pohodlně zařízený pracovní prostor, který bude zároveň vysoce reprezentativní a udělá dojem.

Draco

Nábytek DRACO vám umožní mnoho variant řešení. Tento kancelářský nábytek nabízí moderní řešení pro kanceláře. Nabízí nejen tři druhy podnoží, ale také velmi módní barvy dřevin a doplňkových barev. V této designové řadě naleznete mnoho variant prvků pro vytváření zajímavých a hlavně funkčních sestav pracovních míst. Jedná se o kancelářský nábytek, který je určený do kanceláří referentských i velkoplošných. Na výběr je ze tří typů podnoží - O, U a plná. Povrch stolových desek a skříní lze zvolit ve skleněné variantě (černé, červené nebo čiré sklo).

 

Kancelářský nábytek DRACO 31.jpg

 

Taurus

Pro milovníky elegance, kteří kladou důraz na detail a chtějí profesionální pracovní prostředí, je určena právě řada TAURUS. Nezaměnitelný styl této nábytkové řady je to, co dá vaší kanceláři přidanou hodnotu. Na výběr je ze tří typů podnoží: wood, metal T a metal T výškově stavitelná.

 

Taurus.jpg

 

Norma

Méně je více. Minimalistický design řady NORMA vytváří harmonii a celkový pocit jednoty v různých typech prostředí. Kolekce se skládá ze samostatných stolů, dvojstolů a skříní včetně paravánů a kompletního systému vedení kabelů. Je to nábytek určený pro mladé a dynamické společnosti.

 

NORMA.jpg

 

Více produktů od Top Office

Kancelářský nábytek pro váš úspěch.