Novinky – Inspirace pro bydlení

Nábytek a doplňky patří i do koupelny

interiery.cz |

Koupelnu lze právem nazývat oázou čistoty a relaxace. Přinášíme Vám tipy na doplňkové vybavení koupelny jako je nábytek, úložný prostor, koupelnový textil a jiné doplňky.

Koupelnový nábytek

V každé koupelně je potřeba úložný prostor, protože kam byste uložili všechny ty ručníky, osušky, kosmetické a hygienické potřeby nebo také čistící prostředky. Nejčastěji se využívá prostor pod umyvadlem, kde se umístí skříňka, která plní funkci jak úložnou, tak zároveň kryje nepříliš vzhledný sifon. Dalším nejčastěji užívaným typem jsou úzké vysoké skříňky. Zvolíte-li závěsné varianty skříněk, bude to vypadat skvěle a zároveň je to nesmírně praktická záležitost, kterou oceníte při umývání podlahy.

 

Koupelnový set Elsi.jpg

Koupelnový set Elsi

 

Koupelnový nábytek Vivien   /   Nature Spa nástěnná zrcadlová skříňka   /   Koupelnový nábytek Silvano

Koupelna Demario   /   Sestava koupelnového nábytku Kirsty   /   Koupelnový nábytek Ramiro

 

Praktické zrcadlo

Tento nástěnný regál vám nabízí dostatek místa na uložení různých drobností a zrcadlo, které je možné posunovat zleva doprava a naopak. NATURE SPA je řada klasického nábytku pro wellness. Naolejované ořechové dřevo si i ve vlhkých prostorách, jako je koupelna nebo soukromá vířivka, udrží svou formu a krásu.

 

NATURE SPA Nástěnná zrcadlová skříňka4.jpg

 

Nature Spa nástěnná zrcadlová skříňka

 

Koupelnový textil

Župany, osušky, koupelnové předložky, ale především několik ručníků v žádné koupelně nesmí chybět. Když si pořídíte několik ručníkových sad v různých barvách, můžete tak jednoduše částečně měnit ladění koupelny dle chuti.

 

Cotton Club Osuška   /   Ručník Bambu růžový   /   Cotton Club Set ručníků

Osuška Ares tmavě modrá   /   Marexim Sada ručníků   /   Samson koupelnová předložka

 

Doplňky v koupelně

Koupelnové doplňky jsou praktickou součástí vybavení koupelny, ale můžete zvolit i některé speciální, které vám zpříjemní relax - například držák knihy na vanu. Nezbytnou součástí každého umyvadla je miska na mýdlo, držák nebo kelímek na zubní kartáčky, věšák na ručník a další jiné. Nejlepším řešením je zakoupit tyto produkty v sadě, aby byly ve stejném vzhledu.

 

Feels Like Heaven Polička na vanu

Salon Beauté koupelnové doplňky   /   Salon Beauté držák na zubní katáčky   /   Salon Beauté nádoba s poklopem

Bene Komoda do koupelny   /   Springfever háček na ručník   /   Cliffhanger Držák na mýdlo s přísavkou

 

Koupelnový nábytek

Doplňky do koupelny

Koupelnový textil