Novinky – Inspirace pro bydlení

Modulární nábytkové sestavy jsou jako skládačka

interiery.cz |

Vytvořte si v obývacím pokoji jedinečnou nástěnnou sestavu dle vlastních potřeb a vkusu. Jednotlivé oddíly a prvky si vyberte a nakombinujte tak, aby úložný prostor odpovídal přesně vaším potřebám.

Pari&Dispary

Modulární kolekce nábytkových obývacích stěn Pari&Dispari jsou dynamické a všetranné. V překladu znamená tato kolekce "stejný&rozdílný" a skutečně je tomu tak - skládají se ze zdánlivě stejných dílů, ale jejich vzhled může být pokaždé jiný. Nebo stejný, záleží na vaší představě a vkusu. Díky stejným i odlišným dílům si lze pohrát s objemem, s plnými a prázdými prostory a vytvořit kompozice, které vás vždy překvapí. Pokud to prostor dovoluje, můžete s pravoúhlými policovými díly sestavit impozantní knihovnu a zároveň elegantní obývací stěnu v matném bílém laku a namíchat otevřené police se skleněnými dvířky. Částí kompozice lze opticky oddělit obývací prostor od jídelny. Pari & Dispari umožňuje také zabudovat do sestavy krb na bioetanol ve výrazném dubovém rámu.

Pari&Dispari sestava s knihovnou.jpg

Pari&Dispari nábytková sestava s kamenem Silver Shine

 

Pari&Dispari sestava hnědá.jpg

Pari&Dispari nábytková sestava v hnědé

 

Copenhagen

Ukažte, co chcete, ukryjte, co potřebujete! Každý má jiné požadavky na úložné prostory, ale Copenhagen se dokáže postarat o všechny. Copenhagen, nejen funkční a flexibilní, ale také krásný, je prostě snem každého člověka, který dbá na pořádek. Ukažte své poklady nebo skryjte svá tajemství s tímto moderním nástěnným systémem.

502343_10000.jpg

Copenhagen policová sestava

 

502330_10000.jpg

Copenhagen nástěnný systém

 

Lugano

Lugano s hladkým, elegantním a exkluzivním vzhledem vyřeší všechny vaše požadavky na úložný prostor a ani se přitom nezapotí. Organizování už vám nikdy nebude připadat nudné.

Lugano nábytková sestava.jpg

Lugano nástěnná sestava

 

Lugano nástěnný systém (1).jpg

Lugano modulární sestava

 

Como

Vytáhněte ven své drahocennosti. Své oblíbené knihy? Památky z cest? Designovou lampu nebo co třeba tu stylovou vázu, kterou jste objevili? Všechny se budou v Como fantasticky vyjímat. Udělejte ze svých knih součást zařízení s touto stylovou a módní knihovničkou nebo si kombinací více jednotek vytvořte celou velkou knihovnu.

32998_10000.jpg

Como policová sestava

 

24750_10000.jpg

Como policový regál

 

Další tipy a inspirace pro vaše bydlení.