Novinky – Dodavatelé

Moderní nábytek pro studenta v industriálním stylu

ČILEK dětský a studentský nábytek |

Designéři dětského a studentského nábytku Čilek se v druhé polovině roku 2016 zaměřili na návrh nové studentské řady, která bude vyhovovat teenagerům i mladým dospívajícím.

Výsledkem je moderní nábytek Trio s mnoha funkčními prvky, v industriálním stylu. Kromě nepostradatelného tlumení pojezdů zásuvek a pantů dveří zde najdete praktické nástavce psacích stolů s pohyblivým osvětlením, kapsářem, tabulí, USB vstupem. Kapsářem a USB vstupy jsou vybaveny i postele, které můžete zvolit v rozměru lůžka 100 x 200 cm, 120 x 200 cm i 140 x 200 cm. Pod postelí se může skrývat praktický výsuv jako úložný prostor nebo přistýlka. Teenageři rádi tráví čas na posteli s notebookem, poslouchají hudbu, čtou si časopisy nebo se zde učí. Pro jejich pohodlí je čelo opatřeno snímatelným čalouněním, jež je navíc oboustranné. Přes den je praktické přes lůžkoviny dát přehoz na postel. Ten je navržen v designu celé kolekce a jeho součástí je i speciální držák na tablet. Úložný prostor se nastaví v pokoji jednoduše pomocí kombinace jednotlivých elementů – otevřené i uzavřené skříňky, komody, věšáky, atd..

Dopřejte svým dětem nadčasový a moderní pokoj, v kterém se budou cítit příjemně a bude splňovat všechny jejich potřeby pro práci, spánek i relaxaci.

studentsky-pokoj-trio.JPG

Moderní studentský nábytek Trio je navržen podle nejnovějších trendů bydlení 

 

psaci-stul-s-nastavcem-trio.JPG

Praktický psací stůl s nástavcem nabízí variabilní úložný prostor, osvětlení i USB vstup

 

postel-pre-studenta-s-pristelkou-trio.JPG

Výsuv pod postelí poslouží k přespání či posezení návštěvy i k uložení věcí