Novinky – Dodavatelé

Milovníci dánského designu si přijdou na své

DECOLAND |

Máme pro vás další z novinek od BoConcept. Tentokrát zaměřeno na vybavení do obývacího pokoje a ložnice - sedačka a křesílka Adelaide, konferenční stolek Lugo, postel Gent a další.

Adelaide

Adelaide, překrásná ze všech stran a se skvělým pohodlím, je elegantním malým uměleckým dílem. Štíhlé organické linie jí dodávají lehký a organický vzhled, který zve k usednutí a vychutnání toho nejlepšího z dánského designu. Křeslo je vybaveno otočnou základnou, která jím pohybuje tak hladce, že dostanete chuť se zatočit. Nízká základna a zahnuté područky dodávají křeslu jeho relaxační vzhled, díky němuž se skvěle hodí do nevyužívaného kouta nebo jako křeslo v malém obývacím pokoji. Exkluzivní design se přitom skvěle doplňuje se skvělým pohodlím plně čalouněného sedáku. Design by Henrik Pedersen.

502346_10000.jpg

Lugo konferenční stolek

Univerzální minimalismus, který dokonale zapadne do vašeho obývacího pokoje. Odlehčený vzhled a čisté linie konferenčního stolku Lugo vnesou do vašeho domova na dlouhá léta nadčasovou rafinovanost. Postavte tento čtvercový konferenční stolek samostatně, abyste zdůraznili minimalistický styl, nebo ho umístěte nad obdélníkový Lugo pro dynamický vzhled a další místo na stole. Design by Morten Georgsen.

502323_10000.jpg

Ottawa living

Máte tvůrčího ducha? Designer Karim Rashid ho rozhodně má a zve vás, abyste si s Ottawou pohráli a upravili si ji podle svého vkusu. Navzdory tomu, že Ottawa působí stroze, jde o extrémně flexibilní koncepci, která čeká, až ji využijete ke stvoření svého vlastního prostoru. Tato flexibilní kombinace modulů je navržena pro otevřené prostory a nabízí řadu pečlivě vybraných modulů pro vaše designové hrátky.

450264_10000.jpg

Gent postel

Tato moderní postel definovaná grandiózními liniemi a elegantním vzhledem přemění každou obyčejnou ložnici v luxusní svatyni. Zvedněte rám postele a objevte spoustu úložného prostoru pro další ložní prádlo, tlusté zimní deky nebo třeba pro ukrytí dárků. Tato postel, vybavená měkkým a výrazným čelem, představuje kombinaci přívětivého dojmu a přepychového vzhledu. Design by Morten Georgsen.

369580_10000.jpg

Lugano bench

Lugano s hladkým, elegantním a exkluzivním vzhledem vyřeší všechny vaše požadavky na úložný prostor a ani se přitom nezapotí. Získejte skvělé místo, kam se můžete při obouvání posadit. Lavice Lugano, která se skvěle hodí do ložnice nebo do haly, vám nabídne pohodlí i úložný prostor. Design by Morten Georgsen.

528964_10000.jpg

 

Více inspirace od BoConcept