Novinky – Dodavatelé

Matrace Dorelan v novém studiu spaní v Decolandu

DECOLAND |

Kvalitu a produktivitu člověka přes den ovlivňuje spousta faktorů a jedním z opravdu nezanedbatelných je to, jak kvalitně se vyspíme.

Probouzíte se rozlámaní a jako byste probdili celou noc? Problém může být s vaší postelí respektive matrací.

„Jak si usteleš, tak si také lehneš.“ Znáte to? A není to pravda? Asi nebude nikdo zpochybňovat, že je rozdíl v kvalitě spánku ve spacím pytli, nebo pod nadýchanou čerstvě vypranou přikrývkou. A tady se dostáváme k prvnímu faktoru ovlivňující kvalitu spánku. Obáváte se alergií v případě péřových přikrývek? Nemusíte, postačí jednou za čas nechat peří vyčistit.

 

136-01-809.jpg

 

Druhým faktorem, který má vliv na kvalitu spánku, je volba matrace. Naštěstí je pryč doba tzv. válend, které díky naprosto nevhodné matraci ničily záda všem jejich majitelům. Dnešní trh s matracemi, rošty a systémy na spaní je velmi široký a záleží jen na rozpočtu a zdravém rozumu, kolik chce člověk investovat do svých zad.

Zásadní je přitom kvalita konstrukce a kvalita materiálu matrace a jejího podkladu – tedy roštu nebo boxspringu. Navštívíte-li naše nové studio spaní v Decolandu, rádi vám představíme celou řadu Dorelan, která zahrnuje matrace, postele i ložní prádlo. Firma Dorelan se intenzivně zabývá vývojem a výzkumem ve vlastním laboratovním a vývojovém centru a vyvíjí a inovuje patentované materiály. Viskoelastické pěny značky Dorelan skvěle odvádějí teplo a vlhkost díky jejich specifické hustotě, což řadí produkty Dorelan před konkurenci. Všechny pěny jsou vyrobeny na bázi vody, a proto mohly projít těmi nejpřísnějšími ekologickými i hygienickými testy.

 

chambord-03-2669.jpg

 

Vrátíme-li se zpět k investicím do našeho spaní, je nutné podotknout, že stejně jako v případě koupě auta, logicky zvažujeme, zda je investice do matrace úměrná hodnotě, kterou za ni dostaneme. Není potřeba zmiňovat, že za ideální rozpočet se považuje ten neomezený. Avšak vaše investice do této matrace bude také velmi ideální, protože svým zádům a oběhovému systému dopřejete to nejlepší, co současné technologie i materiály dokáží. Správně zvolená matrace a její podklad poskytne tělu správnou oporu a usnadní nerušené snění. Tím pro vás skončí věčné buzení, převalování a také ranní vstávání s polámanými zády. Co je však také velmi důležité zmínit, že matrace vydrží podstatně dlouhou dobu. Záruky na mechanickou funkci matrací v délce deseti, patnácti či dokonce až pětadvaceti let jsou tedy ve většině případů opodstatněné. Avšak vzhledem k tomu, že se matrace nedá vyprat ani účinně vyčistit, doporučujeme obměnu matrací minimálně jednou za sedm let.

 

dec-dorelan-web-3382.jpg

 

Budeme rádi, pokud navštívíte naše studio spaní v Decolandu. A abyste přišli s chutí, máme pro vás nabídku, která je opravdu lákavá. Do konce srpna 2016 můžete při koupi jakékoli matrace, přikrývky nebo povlečení Dorelan ušetřit 25% z jejich ceny. Pokud navíc nechcete řešit klasický nerudovský problém "kam s ní(m)", my vaši starou matraci odvezeme na naše náklady do sběrného dvora. Matrace, které něco pamatují, jsou totiž zatraceně těžké.

Decoland