Novinky – Dodavatelé

Manažerský nábytek pro řídící pracovníky a top manažery

TOP OFFICE |

Zajímavý design, perfektní zpracování a důraz na detaily jsou hlavními rysy exkluzivních řad kancelářského nábytku pro top manažery. Jedná se o designový a luxusní kancelářský nábytek.

Ara

Top manažerská řada kancelářského nábytku ARA vsází na přírodní vzhled materiálů - neočekávané kombinace textur dřeva, kůže a chromu. Energie a kouzlo materiálu sledující lineární vzhled eklektické sbírky harmonicky spojují tvary, materiály a technologie. Řada ARA promění každý prostor v designově nápadný a na pohled poutavý. Pro řadu ARA jsou k dispozici tři různé kombinace povrchových úprav – jilmové dřevo v odstínu tortora s kůží, tmavě hnědé jilmové dřevo s kůží a jilmové dřevo v krémovém odstínu s kůží.

 

ARA

 

Gemini

GEMINI představuje moderní koncept pro manažerské kanceláře. Tento italský nábytek vychází z kolekce bytového nábytku, a proto s sebou nese i jeho trendové barvy. Manažerské a jednací stoly jsou na kovovém (Gemini metal) nebo dřevěném podnoží (Gemini wood). U kovových boxů, které slouží jako podnož, je možné vést kabeláž pod stolové desky. Systém GEMINI je novou koncepcí pro manažerské kanceláře, který je doplněn mnoha typy skříněk, polic, závěsných skříněk a konferenčních stolů. Stolové desky lze zvolit buď v melaminovém provedení, nebo ve skle.

 

Manažerský nábytek Gemini4.jpg

 

Terra

Řada kancelářského manažerského nábytku TERRA byla navržena italskou designérskou kanceláří Perin & Topan. Je moderní, vzdušná a přináší do prostoru nové a zajímavé řešení. Prvky jsou vyrobeny z výběrového DTD materiálu s možností použití povrchu z melaminu a dýhy, nebo skleněných desek. Moderní kovová podnož  je spojena dvěma nosníky, které zabraňují prohnutí stolové desky a vyrábí se ve čtyřech barevných provedení - chrom, bílá, šedá a černá.

 

Manažerský nábytek TERA 3.jpg

 

Apus

Manažerský nábytek APUS vyniká vysokou kvalitou, designem a funkčností. Tento kancelářský nábytek je určen pro všechny, kteří milují eleganci, důraz na detail a kteří chtějí profesionální pracovní prostředí, které odráží nezaměnitelný styl. Kancelářský nábytek, který dá vaší kanceláři přidanou hodnotu, která bude trvat a trvat...

 

Apus manažerský nábytek.jpg

 

Více produktů od Top Office

Kancelářský nábytek pro váš úspěch.