Novinky – Dodavatelé

Luxusní retro kolekce vypínačů je velký trend

OBZOR, výrobní družstvo Zlín |

Zlínský výrobce zabývající se výrobou vypínačů a zásuvek téměř dvacet let přišel na trh s novou designovou řadou RETRO, která je inspirovaná moderním minimalismem a baťovskou érou.

Výrobce OBZOR vsadil, zdá se, na správnou volbu a tím je RETRO styl. Dříve možná nenáviděný styl, který dnes v některých pravděpodobně vzbudí až nostalgii, je v současnosti zcela jistě vysoce trendovou záležitostí. Nemusíte se bát, že interiér vyladěný v retro stylu je kompletní kopií interiérů z šedesátých let. Bytoví designéři doporučují kombinovat moderní nadčasový styl s retro kousky, které mohou být buď staré – renovované, nebo nové navržené v retro designu. Retro design nejlépe vynikne v jednoduchém a nepřeplněném prostoru, který si tak díky tomu zachová vkusný stylový nádech. Retro kolekce najde své uplatnění jak v interiérech laděných do rustikálního, starobylého nebo vintage stylu, tak i v moderních loftech.

vypinac-a-zasuvka-retro-kolekce-bila-keramika.jpg

Kvalitní materiály

Co se materiálů týká, nečekejte imitace, ale pouze kvalitní materiály jako jsou dřevo a keramika, které řadí tuto retro kolekci vysoko mezi top produkty.

  • Keramika

Keramická kolekce vypínačů zahrnuje bílé a černé provedení rámečku, který lze kombinovat s bílou a černou poklicí a třemi typy kliček v barvě bílé, černé a kovová patina.

 

vypínače1.jpg

 

zásuvky1.jpg
  • Dřevo

Dřevěná kolekce vypínačů zahrnuje provedení rámečků dub tmavý, dub světlý a buk. Rámečky lze kombinovat s bílou a černou poklicí a třemi typy kliček v různých barvách (bílá, černá a kovová patina).

 

vypínačedřevo1.jpg

 

zásuvkydřevo1.jpg

 

leták.JPG

 

Obzor na dosah...

www.obzor.cz