Novinky – Dodavatelé

LE BON - Voděodolný nábytek do koupelny

LE BON |

Koupelnový nábytek Le Bon - Vymyšleno a vyrobeno v Brně

Koupelnový nábytek FOREVER od českého výrobce LE BON je tím nejlepším, co můžete v koupelně mít: Vnější plochy jsou ze 100% voděodolného materiálu v dekoru světlého nebo tmavého dřeva, kterému nevadí voda. Tento materiál se používá i na venkovní obklady, proto mu cákání nebo rozmatlaná zubní pasta nemůže uškodit. Čelní plochy jsou z extračirého saténového skla, na kterém nejsou vidět otisky prstů. Sklo je příjemné na dotek. Šuplíky nemají úchytky, ale otvírání PUSH-OPEN. Dají se tak otevřít např. kolenem, když máte obě ruce mokré.

 

Série FOREVER se skládá z jednotlivých komponentů o různých šířkách. Ty si zkombinujete dle potřeby a LE BON vám je dodá složené v jednom kuse, v barvě, jakou si vyberete. Nově jsme zařadili i komponent, který vyrobíme ve volitelné šířce. Neexistuje tak prostor, do kterého by se nábytek LE BON nedokázal vejít. Zásuvky Forever jsou buď tenké, o výšce 16cm, nebo vysoké 25 a 45cm.

 

Na nábytek Forever poskytujeme nadstandardní záruku 5 let. Tento nábytek lze ideálně doplnit zrcadlovými skříněmi, buď k zavěšení na stěnu, nebo k osazení do niky. Víme, že je v koupelně důležité osvětlení: Všechny zrcadlové skříně LE BON lze doplnit osvětlením. Novinkou je svislé také LED osvětlení, které je umístěno mezi jednotlivé segmenty zrcadlové skříňky.

 

LE BON - voděodolný koupelnový nábytek