Novinky – Inspirace pro bydlení

Koupelny jaké si přejete - malé, velké, designové i praktické

interiery.cz |

Představujeme vám nové trendy, díky kterým si můžete splnit váš koupelnový sen. Speciálně zahrnuté je i vybavení pro bezbariérovou koupelnu.

Moderní a designové koupelny

Inspirujte se nadčasovými organickými i přísně geometrickými tvary umyvadel, koupelnového nábytku, klozetů a bidetů. Inspirací zaobleným tvarům umyvadel byla jednoduše příroda. Organické tvary spolu s dřevem navozují uvolněnou atmosféru a pocit útulna. Druhým oblíbeným trendem jsou striktně vymezené ostré linie, které dávají koupelně vkusnou eleganci a řád.

Velmi praktické jsou WC a bidety se skrytým upevněním a sedátka s automatickým pozvolným sklápěním. Nejvyšší nároky na hygienu bez kompromisů vám zaručí WC bez splachovacího kruhu Rimfree®, díky čemuž se vyhnete bakteriím, nečistotě a ostatním usazeninám.

Ego umyvadlo se spodní a zrcadlovou skříňkou.jpg

Ego umyvadlo a skříňka - Kolo

 

Malé koupelny

Zařizujete-li koupelnu menších rozměrů a řešíte každý centimetr, jistě oceníte nábytek a sanitární keramiku rozměrově přizpůsobené do takových omezených prostorů. Přitom se nemusíte vzdávat ani požadavků na design a můžete si vytvořit krásnou koupelnu.

iCon xs malá koupelna světlá.jpg

iCon xs malá koupelna - Keramag

 

Sprchové kouty

Sprchový kout je ideálním řešením nejen do malých koupelen. Následující fotografie sprchových koutů v elegantním jednoduchém designu vás přesvědčí, že se hodí do každé koupelny. Nejčastějším řešením jsou čtvrtkruhové nebo čtvercové tvary sprchových koutů. Zajímavým řešním jsou sprchové kouty řešené formou niky se skleněnými dveřmi a nejnovější trend - Walk-In kouty. Na funkčnosti dodají integrované doplňky jako madla na ručníky, háčky a poličky na kosmetické přípravky.

First koupelna se sprchovým koutem.jpg

First sprchový kout - Kolo

 

Koupelny bez bariér

Koupelnu potřebují využívat i lidé starší, s omezenou schopností pohybu nebo s tělesným postižením. Aby tito lidé nemuseli být odkázáni pouze na pomoc druhých, lze koupelnu vybavit takovým příslušenstvím, které jim usnadní pohyb a vykonávání hygieny. A jedná se především o umyvadla s velkou odkládací plochou, která lze snadno podjet na vozíku, prizpůsobený koupelnový nábytek, sprchová sedátka nebo nejrůznější typy madel.

Nova Pro Bez Bariér koupelnové zařízení.jpg

Nova Pro Bez Bariér koupelnové zařízení - Kolo

 

Další tipy a inspirace pro vaše bydlení.

Inspirační fotografie koupelen.