Novinky – Dodavatelé

Jídelna ve stylu novinek z BoConcept

DECOLAND |

Inspirujte se novinkami od BoConcept z nové kolekce 2017/2018. Vybíráme z designových kousků do jídelny - rozkládací stůl Vancouver, židle Aarhus nebo kulatý sklápěcí stůl Billund.

Rozkládací jídelní stůl Vancouver

Vancouver, se svou dřevěnou deskou a robustním dojmem, je vyjádřením přírodní a organické síly. Jeho velká deska nabídne prostor pro spoustu lidí a stane se dominantou vašeho jídelního prostoru. Elegantní kovové nohy výrazně kontrastují s těžkou deskou stolu a zajistí lehký, ale přitom silný a vytříbený dojem, díky němuž se stůl stává ztělesněním luxusu a exkluzivity. Potřebujete kolem stolu ještě více prostoru? Žádný problém! Pomocí 2 vkládacích desek získáte místo pro další 4 osoby. Design by Morten Georgsen.

Vancouver má dvě varianty nohou:

  1. Kovová podnož z profilu 70x20 v barvě antracitové nebo bílé, Použití kovové podnože zaručuje lehčí design. Lze kombinovat s dubovou i ořechovou deskou.
  2. Betonová podnož je velmi trendová, kterou lze kombinovat jak s dubovou, tak ořechovou deskou.
533336_10000.jpg

Židle Aarhus

Hledáte židli s výrazným skandinávským designem a dokonalým pohodlím? Židle Aarhus se svým nadčasovým vzhledem dodá v budoucích letech vaší jídelně silnou identitu. A u téhle židle nejde jen o pěkný vzhled! Díky fantastickému opěradlu a měkkému sedáku je posezení na židli Aarhus opravdovým potěšením. Design by Henrik Pedersen.

Ve skandinávském (dub/světle šedý luxfelt) i metropolitním stylu (ořech/černá kůže Salto). Je vyrobena z ohýbaného buku a její tvar poskytuje fantastický komfort sezení, čalouněný sedák ji činí krásnou a příjemnou. Detaily podtrhují skvělé řemeslné zpracování židle.

369570_10000.jpg

Sklápěcí stolek Billund

U stolu Billund se vzhled a funkčnost snoubí v dokonalém výrazu skandinávského designu. Desku tohoto stolu uzpůsobíte přesně svým potřebám. Sklopte ji k intimnímu jídlu pro dva nebo ji rozevřete a získejte místo kolem stolu pro čtyři až pět osob. Design by Morten Georgsen.

Sklopná deska umožňuje maximálně využít prostor a stůl může fungovat i jako konzolový stolek pro dvě osoby. Po rozložení získáme stůl o Ø110 cm. Nohy jsou vyrobeny z bílého kovu a masivního dubu. Stolová deska může být bílá nebo dubová.

426697_10000.jpg

 

Více inspirace od BoConcept