Novinky – Inspirace pro bydlení

Jídelna - místo pro rodinnou poradu i každodenní večeři

interiery.cz |

Jídelnu lze určitě považovat za důležitý středobod každého domova, kde se každá rodina setkává u společného jídla, s přáteli nebo třeba při narozeninové oslavě.

Moderní jídelna

Moderní styl interiéru je zřejmě tím nejoblíbenějším v českých domovech. Jídelna nepochybně patří k důležitým středobodům domova, kde se společně setkává celá rodina. Moderní jídelny jsou nejrozšířenější a jistě si vybere téměř každý.

Morano jídelní sestavaLejla jídelní set / Korvin 7 jídelní sestava

Jídelny v glamour stylu

Tento styl lze charakterizovat jako kombinaci elegance, ženskosti, luxusu, moderních prvků ale i starožitných kousků. Mohlo by se zdát, že bude působit překombinovaně, avšak díky promyšlenému řešení a dostatku vkusu to tak vůbec nemusí být.

Ritz jídelní stůl / Pamela židle v béžové barvě / Orbital rozkládací stůl

Designový styl

Vysoce moderní styl s velmi nadčasovým vzhledem. Do designového stylu můžeme zařadit kvalitní bytové zařízení s vyšší cenou, která vyjadřuje nejen vysokou kvalitu produktu, ale také značku či designéra nebo další související přidanou hodnotu.

Nox jídelní stůl s rozkládáním / Nox masivní jídelní stůl / Betty židle do jídelny

 

V Flaye - rozkládací jídelní stůl..jpg

Flaye rozkládací jídelní stůl - Team 7

 

Jako za starých časů na vesnici...

Ať už vám venkovská jídelna připomene styl La Provance nebo babiččinu kuchyň, je jisté, že se jedná o styl, který vytvoří hřejivý a útulný pocit domova.

Malin jídelna ve stylu Provance / Campagne rohový policový regál / Campagne policový regál se 3 zásuvkami

Zavzpomínejte si na retro

Retro styl rozhodně není pro každého. Jedni jej milují a druzí raději minulost hodili za hlavu i se vším, co se k ní odkazuje. Každopádně retro styl má bezpochyby zvláštní jedinečné kouzlo.

Blackstone Ellipse jídelní stůlMatrix komoda ve fialové barvěHudson židle s koženým potahem

 

V Loft jídelní stůl s lavicí..jpg

Loft jídelní stůl s lavicí - Team 7

 

Vybavení do jídelny

produkty fotka.png

 

Ošatka na pečivo Delara - For Living / Konvice Quadro Round Grass 1000 - For Living / BANQUET 4d tác v košíku 30,5cm Red Poppy - For Living /

ROLLING STONE Servírovací vozík - Butlers

Honey soudek na med s lžičkou - Butlers / Držák na ubrousky Scudo - For Living / BANQUET 3-patrový stojan na cukroví - For Living / Stojan na 12 lahví - For Living

Prostírání zelený puntík - Butlers / BANQUET Gravitační el. mlýnek na koření - For Living / GÂTEAUX Podnos na dort s poklopem - Butlers / BANQUET Barevná skleněná láhev MISTY - For Living

 

Více inspirace pro vaše bydlení

JÍDELNY - inspirační fotografie a produkty