Novinky – Dodavatelé

Jednací a konferenční stoly do zasedacích místností

TOP OFFICE |

Na vzhledu zasedací místnosti záleží stejně tak jako na vzhledu recepce a to z toho důvodu, že tato dvě místa silně působí na všechny příchozí návštěvy, které si zde udělají první dojem.

Sun

Exkluzivní provedení tohoto kancelářského nábytku pro TOP management přísně dodržuje jednoduché estetické linie. Elegantní a vzdušný vzhled - stolová deska vsazená do estetického kovového rámu. To je designový základ manažerských stolů, který následně prochází celou řadou. Nábytek SUN ctí základy geometrie, která definuje nové a moderní kancelářské prostory. Pracovní desky jsou vsazeny do kovového rámu podnože stolu a tím je vytvořen efekt jednoduchosti a základních linií. Mimořádná řešení, která vyvolají obdiv a vyjádří osobnost vás i vaší společnosti.

Kancelářský nábytek Sun je plný překvapení a nabídne vám nejen pracovní stůl široký 250 cm, ale i zasedací stůl v šířce 280 cm a hloubce 110 cm a to pořád s použitím „pouze“ 4 nohou s rámem.

 

Sun dlouhý stůl do zasedací místnosti.jpg

 

 

Ara

Ara je velmi luxusní řada manažerského nábytku, která promění každý prostor v designově nápadný a na pohled poutavý. Tyto stoly jsou vhodné pro VIP jednací a konferenční prostory. Stoly ARA do zasedací místnosti zaujmou svým přírodním vzhledem materiálů - kombinací textur dřeva, kůže a chromu. Pro řadu Ara jsou k dispozici tři různé kombinace povrchových úprav – jilmové dřevo v odstínu tortora s kůží, tmavě hnědé jilmové dřevo s kůží a jilmové dřevo v krémovém odstínu s kůží.

U stolových desek lze volit mezi hranou z chromu a nebo hranou ABS v textuře materiálu.

 

Ara stůl v zasedací místnosti.jpg

 

 

Gemini

Jednací stoly GEMINI jsou moderní řešení pro manažerské kanceláře v trendových barvách a s designovou podnoží.

Tento italský nábytek vychází z kolekce bytového nábytku, a proto s sebou nese i jeho trendové barvy. Manažerské a jednací stoly jsou na kovovém nebo dřevěném podnoží. U kovových boxů, které slouží jako podnož je možné vést kabeláž pod stolové desky. Systém Gemini je novou koncepcí pro manažerské kanceláře, který je doplněn mnoha typy skříněk, polic, závěsných skříněk a konferenčních stolů.

 

Gemini jednací stůl čtverec.jpg

 

 

Draco

Tento kancelářský nábytek nabízí moderní řešení pro vaše kanceláře. Nábytková řada DRACO nabízí nejen tři druhy podnoží, ale také velmi módní barvy dřevin a doplňkových barev. V tomto nábytku máte mnoho variant prvků pro vytváření zajímavých a hlavně funkčních sestav pracovních míst. Součástí tohoto nábytku jsou i jednací stoly, které doplní vaše kanceláře a vytvoří reprezentativní prostor pro jednání, schůzky a přijímání obchodních návštěv.

 

Draco konferenční místnost.jpg

 

 

Více produktů od Top Office

Kancelářský nábytek pro váš úspěch.