Novinky – Všechny novinky

Jarní veletrhy ABF – poznejte nové trendy v bydlení

interiery.cz |

Necelý týden zbývá do zahájení oblíbených jarních veletrhů ABF, v jejichž čele stojí veletrh FOR FURNITURE.

Pokud rádi poznáváte nejnovější trendy v bydlení a máte potěšení z vylepšován vašeho domova nebo zahrady, přijďte se nechat inspirovat. S jednou vstupenkou na vás čeká hned 5 veletrhů, které svým zaměřením pokrývají všechny obory, které jsou spojeny s bydlením a prostředím, kde se každodenně pohybujeme.

  • FOR FURNITURE – 5. ročník veletrhu nábytku a interiérového designu
  • FOR GARDEN – 9. ročník veletrhu zahradní architektury, nábytku, techniky a zeleně
  • FOR HABITAT – 22. ročník veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí
  • FOR OFFICE – 5. ročník veletrhu kancelářského nábytku a vybavení komerčních prostor
  • BYDLENÍ – NOVÉ PROJEKTY – 21. ročník výstavy realitních a developerských projektů

 

la_vista.png

Foto: kolekce La Vista (výrobce nábytku Jelínek)

Novinky na jarních veletrzích

Celkově se souboru jarních veletrhů zúčastní okolo 600 firem, které představí nejenom své současné novinky, ale i trhem prověřené produkty. Z novinek pro stavebnictví uvidí návštěvníci například NEW-THERM SYSTEM od DOVA a. s. - kontaktní zateplovací systém fasád, který je v poloviční tloušťce oproti běžným izolantům a nabízí skvělou paropropustnost, která přispívá příznivému klima v interiéru.

Firma Gardners – zahradní architektura s.r.o. na veletrhu představí novou kolekci interiérových magnetických květináčů, jedinečné obrazy z živých rostlin a českou premiéru bude mít také nový unikátní systém pro tvorbu vertikálních zahrad SKALE.  Procházkou po expozicích narazíte také na novou kolekci českého výrobce JELÍNEK s názvem La Vista, která již stihla nasbírat řadu ocenění nebo na židli OYO od světoznámého designera a držitele mnoha ocenění Red Dot Martina Ballendata.

PF DESIGN předvede skvělé produkty holandské značky XD Design, která se taktéž může pochlubit mnoha oceněními Red Dot. Skvělým „zeleným“ nápadem je solární nabíječka PORT, kterou jednoduše přilepíte na okno a můžete nabíjet.

 

Gardners.cz - obraz z živých rostlin.jpg

Foto: Gardners.cz - obraz z živých rostlin

Vzorové bydlení a Design Shaker

Letošní FOR HABITAT přinese také jedno překvapení, kterým je prezentace vzorového domu, který budou moci návštěvníci obdivovat v nové hale 3. Prostřednictvím této expozice budou návštěvníci seznámeni s celkovým průběhem výstavby nového domu a současnými možnostmi, které se jim na trhu nabízí.

Pokud vás zajímají novinky ze světa designu a současných trendů, bude pro vás milým potěšení výběrová přehlídka interiérového designu DESIGN SHAKER, která se letos představí v nové podobě rozdělené do 3 sekcí: Big Deal - věnovaná top designovým tvůrcům, Fresh space, kde se představí mladá generace designérů a Field office, kde budou k vidění zajímavé návrhy i realizace interiérů známých architektonických studií. Kurátorský výběr toho nejlepšího, co Design Shaker nabídne, uvidí návštěvníci uvnitř stylizovaného rodinného domu Decore.gallery. Další zajímavou akcí bude také SCÉNA: Inspirace & Trendy 2015. Jedná se o unikátní představení čtyř světových trendů v designu, které budou sestaveny z exponátů vybraných vystavovatelů a prezentovány v samostatných „mini“ interiérech. Vybraná témata pro letošní rok jsou: industrial, orient, neutral a mix mash.

Návštěvnická soutěž – JARNÍ FAVORIT VELETRHŮ 2015

Kromě zajímavých vystavovatelů čeká na návštěvníky také bohatý doprovodný program, v jehož rámci budou moci vyhrát také dokonalý masivní stůl českého výrobce ROTT v hodnotě 60 000 Kč. Stačí se zúčastnit návštěvnické hry JARNÍ FAVORIT VELETRHŮ.

 

Kompletní informace najdete na http://forhabitat.cz

 

Ing. Jana Machková

Vedoucí PR

 

T: +420 225 291 127

M: +420 739 003 164

machkova@abf.cz

 

ABF, a.s., Mimoňská 645, 190 00 Praha 9

www.pvaexpo.cz