Novinky – Inspirace pro bydlení

Jak zařídit pestrý pokojíček pro holčičku nebo chlapce?

interiery.cz |

Čtyři barevné dětské pokoje, které vás inspirují ať už zařizujete pokojík pro malou slečnu, která miluje roztomilou kočičku Kitty, nebo pokoj pro malého fotbalistu.

Veselý holčičí nábytek s motivem kočičky

Kvalitní nábytek bez ostrých rohů je vyroben v bílo-růžovém provedení s motivem kočičky Kitty. Pevnost, stabilitu a odolnost zajišťuje použitý materiál - dřevovláknité desky HDF. Tento pokojíček skvěle doplní úzká šatní skříň se zásuvkami, lehká dětská pohovka nebo polička s květy.

 

AA Dětský pokoj Cute Kitt.jpg

Dětský pokoj Cute Kitty

 

Modrý pokoj pro malého fotbalistu

Tento pokojíček s motivem fotbalového míče je jako stvořený pro malé aktivní fotbalisty. Je vyrobený z pevných HDF desek a zaoblené hrany jsou opatřené bezpečnostní ABS lištou. Malého sportovce potěší i měkké dětské křesílko, velká šatní skříň a sedací míče.

 

AA Dětský pokoj pro kluka Fotbal.jpg

Dětský pokoj Fotbal

 

Nábytek s růžovými akcenty pro malou slečnu

Dětský nábytek Noly je vytvořen tak, aby jej mohla slečna využívat co nejdéle, což zaručí multifunkční rostoucí postýlka, která lze rozložit na dětskou postel. Tato dívčí varianta zaujme kombinací norské borovice s růžovými prvky. Pokoj skvěle doplní další nábytek z řady Noly, sedací pytel či polička.

 

AA Dětský pokoj s rostoucí postýlkou Noly 1.jpg

Dětský pokoj Noly

 

Dětský nábytek pro chlapce i dívky

Univerzální nábytek do dětského pokoje v kombinaci krémové a zářivé limetkové barvy je veselý a hravý. Dostatek úložného prostoru, který je řešený zajímavým způsobem, ocení zejména malí školáci. Sedací pytel v neutrální šedé barvě je vhodným doplňkem pro tento pokojíček.

 

AA Dětský pokoj Liana IV.jpg

Dětský pokoj Liana

 

 

Další tipy a inspirace pro vaše bydlení.

Inspirativní fotografie:

- DĚTSKÉ POKOJE

Produktové fotografie:

- POSTELE A POSTÝLKY

- ÚLOŽNÉ SYSTÉMY

- PSACÍ STOLY A ŽIDLE PRO DĚTI

- DOPLŇKY DO DĚTSKÉHO POKOJE