Novinky – Inspirace pro bydlení

Jak vytvořit tak trochu jinou předsíň?

interiery.cz |

Nebaví vás typické předsíňové sestavy a zdají se vám "na jedno brdo"? Můžete si pomocí vlastní kreativity vytvořit jedinečný vstupní prostor.

Co k tomu budete potřebovat? Je to vlastně strašně jednoduché. Jednotlivé základní komponenty právě zmiňovaných "předsíňových sestav" jsou botníky, věšáky, zrcadla nebo odkládací prostor, který nahradíme skvěle vypadajícím konzolovým stolkem. Můžete tak vytvořit buď perfektně sladěný prostor v jednotném stylu, nebo design postavit na kontrastech, což není zrovna nejjednoduší, protože výsledek nemusí pokaždé vypadat nejlépe.

 

Cubus předsíň malá.jpg

Konzolové stolky

Jsou zajímavým a funkčním prvkem, který se bohužel v českých interiérech tolik nevidí. Při vymýšlení kompozice do předsíně či haly je určitě neopomeňte. Vyberete-li nějaký zajímavý kus, vstupní prostor bude dokonalý. Více fotografií.

 

Věšáky

Základní praktický prvek v předsíni. Zkuste vybrat něco co má šmrnc. Zvolíte nástěnný nebo stojanový? Věšák na klíče je taky velmi užitečná záležitost.

 

Zrcadla

Zrcadlo na zeď nebo stojanové, s rámem či bez něj? Zrcadlo má jednu přidanou hodnotu, kterou oceníte zejména právě v malých předsíních - zvětšuje a prosvětluje prostor.

 

Doplňky do předsíně - obrazy a vázy

Čím jiným než bytovými doplňkami byste mohli zdůraznit kreativitu a ojedinělost interiéru.

 

 

Předsíně a haly inspirace