Novinky – Inspirace pro bydlení

Jak vypadá trendový interiér v dekoru dubu?

interiery.cz |

Milujete současný styl bytového designu? Ale který je současný? My vám představíme inspiraci v jednoduchých lineárních tvarech a střídmých barvách. V hlavní roli se představí dekor dubu sonoma.

Při zařizování interiéru je dekor dubu celkem často oblíbenou volbou. Jiná varianta dubu je dub sonoma, který je světlejší než klasický dub a zároveň má našedlý barevný podtón, což je ten pravý šmrnc, který je do moderního interiérového stylu jako stvořený. Dřevo či dekor dřeva, jak je v bytovém designu známo, je prvkem, který utváří útulno a pocit domova. A díky použití dekoru dubu sonoma se nemusíte v moderním interiéru pocitu útulna zcela vzdávat. Inspirujte se fotografiemi interiérů v jednoduchých tvarech a nadčasových tlumených barvách.

Nábytková sestava do předsíně Fox

Předsíňová sestava Fox se skládá z věšákové stěny, šatníkové skříně a výklopné skříňky na boty. Lze doplnit o další prvky ve stejném designu.

Fox předsíňová stěna.jpg

 

Lineární kuchyňská linka Mood

Kuchyně Mood disponuje různými otvíracími systémy, obrovským sortimentem materiálů a barevnou škálou. Mood je obrovská kuchyně projektovaná potěšit různé chutě bohaté na nové nápady a elegantní řešení.

Mood kuchyň světlá.jpg

 

Sestava do obývacího pokoje

Moderní obývací stěna Condor v barevném provedení dekoru dubu sonoma s čely dvou zásuvek a prosklené vitríny zdobených bílým leskem je vyrobena z laminované DTD. Dvě závěsné skříňky, nástěnná prosklená vitrína se dvěma poličkami, dvě police a TV stolek se čtyřmi zásuvkami a otevřeným prostorem pro SAT techniku zajišťují dostatečný úložný prostor.

Condor obývací stěna, dub sonoma-bílý pololesk.jpg

 

 

Pandora sedací souprava   /   Lugo skleněné stolky   /   Jídelní stůl Alston

Set svícnů Fuoco   /   Bloom váza zelené sklo   /   Nástěnné hodiny Like Umbrella

 

Další varianty ve stejném trendu

rect3076.jpg

Open kuchyň   /   inclinART nábytkový systém   /   Hampton sedací souprava

Evolution kuchyňská linka   /   I-modulArt obývací stěna   /   Woody sedací souprava

 

Další tipy a inspirace pro vaše bydlení.