Novinky – Ukázka bydlení VIP osobností

Ivanka Trump - rodinné bydlení v moderní eleganci

interiery.cz |

Inspirujte se interiérem slavné podnikatelky a modelky Ivanky Trump. Nahlédneme do rozlehlého bytu, který si Ivanka s manželem pořídili v bohaté newyorské čtvrti Upper East Side.

Jako miliardářská dědička si může dovolit skutečně drahé bydlení na Manhattanu. Ivanka je viceprezidentkou ve společnosti svého otce - Trump Organization. Jedním z hlavních důvodů, proč se rozhodla spolu s manželem Jaredem přestěhovat z Greenwich Village do středu města, byla krátká vzdálenost do kanceláře. Byt leží na Park Avenue, což je v těsné blízkosti Central Parku.

Zařízení desetipokojového bytu svěřila bytové návrhářce Kelly Behun. Názor obou manželů na styl společného bydlení se však lehce lišil. Ivanka si přála luxus a půvab, ale manžel chtěl moderní interiér, který však mnohdy působí stroze. Společně našli kompromis a byt zařídili ve stylu moderní elegance, která působí útulnějším dojmem.

Obývací pokoj

Obývací pokoj je zařízený v moderním stylu a zlaté prvky mu dodávají lehký nádech luxusu. Křesla jsou od českého designéra Jindřicha Halabaly.

Ivanka_obývací pokoj.jpg

Foto: Eric Piasecki

Nabízíme vám výběr produktů z naší fotogalerie.

Jídelna

Spojení barev černé, zlaté a purpurové vyvolává asociaci s luxusem. Zajímavé stropní světla jsou z dílny designérky Lindsey Adelman. Kolem černého jídelního stolu s vysokým leskem jsou rozmístěny proslulé židle od Ludwiga Mies van der Rohe.

Ivanka_jídelna.jpg

Foto: Eric Piasecki

Produktové fotografie z jídelny.

Ložnice

Ivanka_ložnice.jpg

Foto: Eric Piasecki

Inspirační fotografie a produkty.

Zdroj: Elle Decor, Foto: Eric Piasecki (Elle Decor)

Více inspiračních fotografií: obývací pokoje, jídelny a ložnice.