Novinky – Ukázka bydlení VIP osobností

Interiér Adama Levine je plný děl slavných umělců

interiery.cz |

Frontman hudební skupiny Maroon 5 si pořídil dům v Kalifornii. Interiér mu pomohl zařídit jeho přítel a sběratel umění Mark Haddawy.

Interiér kalifornského domu frontmana skupiny Maroon 5 kombinuje styl poloviny 20. století a staromládenecký přístup. Jeho dokonale zrekonstruované obydlí ve stylu ranče ze 40. let, které leží vysoko nad městem v Hollywood Hills, je klidné a vzdušné. Interiér je vybavený klasikami od umělců jako Jean Prouvé, Ludwig Mies van der Rohe, Arne Jacobsen a další ikony designu 20. století. Je to nepochybně domov člověka, který přesně ví co chce a je přesvědčený o svém vkusu.

 

maroo5-home2.jpg

Foto: The Best Celebrity Cribs

 

Aby si vytvořil skutečně působivý domov, obrátil se Levine na svého dlouholetého přítele Marka Haddawy sběratele umění z 20. století a spolumajitele vintage butiku s pobočkami v L.A. a na Manhattanu. Pod jeho vedením se Levine rozhodl strhnout vnitřní stěny, čímž snížil počet ložnic ze čtyř na jednu. V celém interiéru vytvořili betonové podlahy a palisandrové obložení. Koupelna z carrarského mramoru vytváří smyslný kontrast povrchových textur.

 

„Mark dal tomuto místu duši a barvu,“ poznamenal zpěvák Levine. „Pro mě je to o kombinování a míchání, a to nejen v použitých materiálech, ale i uměleckých dílech, které jsme koupily pro tento dům,“ říká Mark Haddawy. Sbírka, kterou on a Levine vytvořili, zahrnuje díla od těchto umělců: Jean-Michel Basquiat, Shepard Fairey, Mark Seliger a Andy Warhol.

 

Adam Noah Levine (narozený 18. 3. 1979) je americký zpěvák, skladatel, hudebník a zejména frontman a kytarista americké pop-rockové skupiny Maroon 5. Působil také jako kouč v americké talentové show The Voice. Narodil se v Los Angeles Patsy (rozené Noah) a Fredovi Levine a z otcovy i matčiny strany má židovské předky. Má mladšího bratra Michaela a nevlastního bratra Sama. Když mu bylo sedm let, rodiče se rozvedli. S Jessem Carmichaelem a Mickey Maddenem, kteří jsou členy jeho kapely, se seznámil na Brentwoodské škole, kterou Levine navštěvoval.

Inspirace stylem Adama Levine

 

Diesel Social kuchyň a ostrůvek Scavolini.jpg

Diesel Social kuchyň s ostrůvkem - Scavolini

 

 

Zdroj úvodních foto: The Best Celebrity Cribs

Zdroj text: The Best Celebrity Cribs, Wikipedia

Více interiérů VIP osobností zde.