Novinky – Dodavatelé

Inspirujte se novými fotografiemi od For Living

Představujeme nového dodavatele, jehož fotografie nyní nově prezentujeme na našem webu. For Living - největší obchod s nábytkem a bytovými doplňky na českém internetu.

Internetový obchod nabytek-forliving.cz, který nabízí nábytek a bytové doplňky, je od samého začátku utvářen s největším možným ohledem na zákazníka. Společnost spolupracuje s předními českými a evropskými výrobci nábytku. Za téměř 11 let existence společnost obsloužila více než 80.000 zákazníků, jejichž spokojenost zajišťují nadstandardními službami a profesionálním přístupem. Webové stránky společnosti For Living disponují nejsofistikovanější strukturou filtrů a kategorií pro snadnou orientaci zákazníků.

 

Invitation rohová sedací souprava.jpg

Invitation rohová sedací souprava

 

Element nástěnná nábytková sestava   /   Mamba obývací stěna švestka-bílá   /   Orient obývací sestava

 

Nejširší nabídka kvalitního nábytku

Každý týden pro Vás For Living aktualizují nabídku, která čítá již více než 12.000 položek zboží v několika desítkách dalších modifikacích. Dodavatelé jsou pečlivě vybíráni, čímž se společnost snaží předcházet nespokojenosti zákazníků s kvalitou výrobků. Produkty označené českou vlajkou jsou produkty z naší krajiny, díky čemuž společnost For Living podporuje české výrobce.

 

Geronimo jídelní stůl.jpg

Geronimo jídelní stůl

 

Možnost vrácení zboží

Nebude-li objednané zboží splňovat Vaše představy (např. vzhled, užitné vlastnosti, apod.), máte možnost ho bez udání důvodů, nepoužité a nepoškozené zaslat do 14 dnů od doručení zpět a požadovat vrácení kupní ceny. For Living jako jedna z mála firem poskytuje zákazníkům možnost zpětného odvozu, aby nedošlo k případnému poškození zboží.