Novinky – Inspirace pro bydlení

Inspirace - sedací soupravy.

interiery.cz |

Sedací souprava bývá dominantou obývacího pokoje, někdy i celé domácnosti. Přesně z toho důvodu by měla dokonale zapadnout do vaší koncepce obytného prostoru stylem i tvarem.

Designéři se proto snaží navrhnout nepřeberné množství pohovek, sedacích souprav a gaučů, které by na první pohled padly do oka jejich budoucím majitelům. 

sedací souprava upraveno na pruh.jpg
Fargo sedací souprava BoConcept

Připravili jsme pro vás 10 úžasných pohovek, které zatoužíte mít doma

Do světlého, téměř neutrálního prostoru, se skvěle hodí pestrobarevné kusy nábytku. Bílá může na první pohled působit sterilně. Při tom druhém pohledu ale zjistíte, že jde o skvělé pozadí, na kterém se dobře vyřádíte. Pestrá pohovka bude v obývacím pokoji působit jako bomba, kterou budete milovat a vaše návštěvy si jí nebudou moct nevšimnout. 

Na některých sedačkách je patrné, že byly stvořeny k tomu, aby se na nich odehrávala většina života v domácnosti. Poznáte je podle toho, že mimo nich už ve svém obývacím pokoji v podstatě nic jiného nepotřebujete. Existují sedačky tak obrovské, že by se na ně vešly tři rodiny dohromady, nebo oboustranné pohovky, u kterých nezáleží na tom, z jaké strany se posadíte.

Sedací souprava patří k dlouhodobým investicím do vašeho pohodlného a stylového bydlení. Lidé prostřednictvím své pohovky rádi dávají najevo svůj vyhraněný vkus a možnosti. V obytných interiérech tak snadno narazíte na modely z kůže, které vyžadují notnou dávku odvahy. Sázkou na jistotu jsou naopak minimalistické a jednoduché pohovky, které odolají všem módním trendům.


Další inspirační fotografie sedacích souprav si můžete prohlédnout na tomto odkazu

Další produktové fotografie -

rovné sedací soupravy

rohové sedací soupravy

sedací soupravy rozkládací