Novinky – Dodavatelé

Inspirace prostorem - práce designérů.

DECOLAND |

Krásné byty v Brně s výhledem na přehradu - studie a realizace designérů společnosti Decoland...

Navrhnout interiér funkčně a přitom esteticky není vždy snadné. Interiéroví designéři společnosti Decoland dostali zadání na návrh dvou bytů s krásným výhledem na brněnskou přehradu. Tyto byty jsou součástí nového projektu Panorama.

DSCN6745.jpg
Pohled na brněnskou přehradu

Byty jsou koncipovány pro náročné klienty s požadavkem nadstandardního bydlení v oáze klidu s výbornou dostupností do centra města. Developer požadoval po designérech zohlednění nejmodernějších trendů bydlení, designu a vybavení interiérů.

Byt A


Ukázka návrhu interiéru kuchyně značky Scavolini. Kuchyně je spojena i s jídelnou a malým relaxačním koutkem. Velmi vhodně zde byly kombinovány pastelové odstíny a moderní a funkční nábytek.


Další variantou bylo luxusnější pojetí prostoru a zde designéři využili obklad z masivního dřeva na protější stěně v prostoru kuchyně. Kuchyňská linka je také v tmavším odstínu a lehké křesílko zde nahradili křeslem v bílé kůži od BoConcept.

Developer tak může budoucím zákazníkům těchto mezonetových bytů ukázat možnosti a styly jak tento prostor zařídit.

Byt B

Druhý mezonetový byt má kuchyni spojenou s jídelnou i obývacím pokojem. Tady Vám ukážeme jak designéři chytře odělili obývací prostor díky umělé stěně s krbem a vytvořili tak prostornou knihovnu. Opět si ukážeme dvě varianty.


V druhé variantě je navržena tmavší podlaha a sedací souprava v kombinaci tmavě hnědé a krémové barvy, doplněné šedým kobercem.


Realizace

Mezonetové byty jsou k prodeji a developer věnoval velkou snahu aby byly zařízeny kvalitními zařizovacími předměty a mysel i na úsporu energií a vybavil například skleněné stěny trojsklem v energetické třídě A. Oba byty mají venkovní terasy s přípravou na SPA a parkovací stání. V následující fotogalerii se můžete podívat na ukázky z realizace.


Prodej

Pokud máte zájem podívat se na další fotografie, nebo kontaktovat developera, můžete díky následujícím odkazům:

Byt A

Byt B

.