Novinky – Inspirace pro bydlení

Inspirace - jídelna v moderním stylu

interiery.cz |

U jídelního stolu se kromě vychutnávání pokrmů tráví čas různými způsoby, třeba u kávy, při posezení s přáteli nebo při "rodinné poradě". Inspirujte se fotografiemi jídelen a zajímavých židlí.

Moderní jídelny v interiéru

Moderní styl je nejoblíbenějším stylem, který můžete v interiérech domácností spatřit. Zjednodušeně lze říci, že moderní znamená aktuální a je to zcela jistě styl, který má velmi široké rozpětí, co se týká tvarů, použitých materiálů, barev atd. V současnosti si velká většina z nás představí pod pojmem "moderní nábytek" zejména rovné ostré linie a neutrální barvy například bílou, černou, šedou nebo oblíbený odstín taupe. Zejména na poli barevných odstínů se trendy se rychle mění, a proto je vhodnější volit nábytek a bytové vybavení spíše v neutrálních barvách. Trendovým odstínem lze vždy jednoduše interiér oživit pomocí několika bytových doplňků.

 

Židle v jídelně Adelaide

Adelaide židle v jídelně.jpg

 

Jídelní stůl Artistico

Artistico jídelní stůl.jpg

 

Komoda v jídelně Password

Password komoda v jídelně.jpg

 

Rozkládací jídelní stůl Monza

Monza rozkládací jídelní stůl.jpg

 

Jídelní sestava SAC-058

SAC-058 jídelní sestava.jpg

 

Stylové jídelní židle

Chcete vytvořit neobyčejnou jídelnu? Zajímavá jídelní židle s tím skvěle pomůže. Jakou zvolíte barvu, nenápadnou neutrální nebo zářivou pestrobarevnost? A co materiál? Dřevo, plast, kůže, imitace kůže nebo látka? Největší odlišnosti jsou samozřejmě ve tvarech a zejména v typech podnoží - klasické čtyři nohy, pérová nebo lyžinová podnož.

 

Chair Lara Ecru   /   Jídelní židle Tiria   /   Židle Forum Wood White

Židle Capri   /   Židle Amalfi   /   Židle Angels Wings

Židle Festino   /   Židle Econo Slim Buffalo   /   Židle Buco

 

Inspirační fotografie jídelen

Produktové fotografie židlí

Další tipy a inspirace pro vaše bydlení.