Novinky – Inspirace pro bydlení

Doplňky do interiérů na našem portálu!

interiery.cz |

Doplňky dokážou změnit náladu celé místnosti. Ponořte se do světa barev, tvarů a materiálů a dodejte svému domovu výraz. Budete ho milovat ještě více.

Bez doplňků by to zkrátka nešlo. Můžete zvolit buď výrazné, nebo méně nápadné kousky. Vše záleží na vašem vkusu a celkovém stylu interiéru. Vyberte si například hodiny, vázu, zajímavou skulpturu či nádherný koberec.

Proto jsme na náš portál jsme vložili designové doplňky od společnosti BoConcept. V této novince vám nabídneme tipy naší redakce na ty nejzajímavější.

Vázy

Vybírejte a inspirujete se z origami tvarů, sovích designů, designových vychytávek a zkombinujte je se soškami nebo seskupte tón v tónu vázy různých tvarů. Je to jen na vás a vašem vkusu.

Hodiny

Hodiny představují funkční doplněk s neméně důležitou estetickou funkcí. K žádnému z doplňků se váš zrak neupírá tak často, jako právě k hodinám.

Koberce

Výrazný interiérový prvek, který dokáže prostor výrazně proměnit. Koberec dodá teplo a zútulní celkovou atmosféru u vás doma. Inspirujte se barevnými a vzorovanými koberci z tkané vlny nebo hovězí kůže.

Skulptury

Vyberte si tu, která vás upoutá na první pohled. Trojrozměrná dekorace, která nepřestává udivovat svými tvary ať už jsou hranaté, či zaoblené. Některé zajímavé skulptury přímo vybízí k přemýšlení, jakým způsobem vznikaly a co mají vyjadřovat.

Svícny

Zvolte jako doplňek stylový svícen, který ozdobí jakýkoli interiér ať už romantický, tak moderní. Inspirujte se stojanovými svícny nebo drobnými svícny na čajové svíčky, které jsou dostupné z kovu, skla, keramiky, porcelánu či dřeva.

Dekorativní písmena

Tyto trojrozměrné dekorační písmena a číslice můžete volně postavit na poličku či zavěsit na stěnu. Lze je vystavit samostatně či kombinovat s jinými doplňky. Vyberte si vaše šťastné číslo, oblíbené písmeno nebo celé slovo. Inspirujte se dřevěnými nebo kovovými písmeny, které jsou jednoduché, stylové a graficky zajímavé.

Polštářky

Dekorujte vaši postel, pohovku či sedací soupravu. Jsou krásné, stylové a zároveň praktické. Polštářek bude spolu s hřejivým plédem nepostradatelnou dvojkou pro vaši relaxaci. Můžete si vybrat z kulatých nebo klasických tvarů, malých nebo velkých rozměrů, jednobarevných, vzorovaných nebo barevných polštářků.