Novinky – Dodavatelé

Dětský pokojíček pro kluka Racecup

ČILEK dětský a studentský nábytek |

Dětský nábytek do pokojíčku pro kluka Racecup je novinkou v sortimentu dětských pokojů značky Čilek. Miluje Váš syn autíčka? Dopřejte mu pokojíček plný automobilové tématiky.

Středobodem celého interiéru bude jistě dětská postel auto v červené barvě. Zde máte na výběr ze dvou variant – s úložným prostorem nebo bez úložného prostoru. Obě v rozměru lůžka 90 x 190 cm. Společně s kvalitní matrací zajistí dítěti kvalitní spánek. Přes den se stane originálním herním prvkem.

Pro ukládání oblečení skvěle poslouží třídveřová šatní skříň a komoda. Za povšimnutí stojí zejména designové úchytky připomínající pneumatiku. Nezapomněli jsme ani na školáky. U psacího stolu s nástavcem se úkoly budou psát jedna báseň. Jednoduchá knihovna s otevřenými policemi najde využití pro knihy, hračky či dekorace.

K dokonalosti pokojíčku pro kluka Racecup už zbývají pouze stylové doplňky. Bez asistence designéra či architekta z dětského pokoje vykouzlíte originální interiér pomocí dětského koberce, závěsů, dětských svítidel či přehozu na postel. Takový pokojíček bude dělat Vašemu synovi radost od dvou do dvanácti let věku. Díky vysoké kvalitě značky Čilek bude nábytek po celou tuto dobu vypadat jako nový.

 

detsky-nabytek-pro-kluka-racecup.jpg

Dětský pokojíček pro kluka Racecup - kolekce nábytku se závodní tematikou

 

autopostel-racecup.jpg

Postel auto pro malého závodníka

 

stul-pro-skolaka-racecup.JPG

Dětský psací stůl s nástavcem Racecup