Novinky – Dodavatelé

Dětský nábytek - Black Pirate

ČILEK dětský a studentský nábytek |

Inspirován časy zlověstných pirátů lačnících po zlatě a dobrodružství. Toto je sen snad každého kluka...

Dětský pokoj Black Pirate je jednou z nejnovějších kolekcí dětského nábytku z dílny návrhářů specialisty na dětský nábytek firmy Čilek, kteří se nechali inspirovat časy zlověstných pirátů lačnících po zlatě a dobrodružství.

Black Pirate pirátský dětský pokoj.jpg

Dětský nábytek Black Pirate je svým designem naprosto dokonalou replikou kajuty kapitána pirátské lodi. Dokáže tak Vaše děti přenést do světa fantazie plného zaoceánských plaveb a dobrodružných výprav za poznáním. Svou funkčností, dokonalým technickým provedením a bezpečnostními prvky zároveň ale splňuje všechny požadavky na současné dětské pokoje.

Black Pirate postel loď.jpg

Firma Čilek i u této řady dětského nábytku vyhověla mnoha požadavkům na rozměrovou pestrost hlavně dětských postelí. V nabídce tak najdete dětské postele o šířce 90 a 120 cm, délce 190 i 200 cm, dětskou patrovou postel, dětskou postel loď a dva typy vysouvacích postelí.

Dalšími prvky jsou 3-dv skříň, psací stůl, nástavec k psacímu stolu, komoda, knihovna, noční stolek, bočnice k posteli a nepřeberné množství doplňků do dětského pokoje. V naší nabídce dětských pokojů najdete také další tématicky zaměřené kolekce dětského nábytku.

Podrobné informace naleznete na stránkách dodavatele: ČÍLEK


Dětský nábytek

Studentský nábytek