Novinky – Dodavatelé

Dětská postel auto GTS je snem všech chlapců

ČILEK dětský a studentský nábytek |

Novinkou v sortimentu dětského nábytku Čilek jsou tři dětské auto postele GTS z kolekce Champion Racer do pokojíčku pro kluka.

Dětská postel auto GTS v červeném, bílém a černém provedení od světoznámého výrobce dětského a studentského nábytku značky Čilek je opravdovou designovou perlou mezi všemi dětskými postelemi ve tvaru auta. Luxusní design, vybavení a bezpečnostní prvky této nádherné dětské auto postýlky nenechá chladným žádného správného závodníka.

Kolekce Champion Racer nabízí kromě postelí GTS také pět dalších typů postelí auto ve čtyřech barevných provedeních.

obr1.jpg

Dětská postel Auto 90x195 cm GTI červená - kvalitní perforovaný deskový rošt na zpevněném kovovém rámu, dálkový ovladač pro LED rozsvícení předních světel a ráfků kol, zvukový efekt nastartování motoru, kožený interiér a podsvícený podvozek.

 

obr2.jpg

Dětská postel Auto 90x195 cm GTI bílá - kvalitní perforovaný deskový rošt na zpevněném kovovém rámu, dálkový ovladač pro LED rozsvícení předních světel a ráfků kol, zvukový efekt nastartování motoru, kožený interiér a podsvícený podvozek.

 

obr3.jpg

Dětská postel Auto 90x195 cm Biturbo Antracit - kvalitní perforovaný deskový rošt na zpevněném kovovém rámu, dálkové ovládání pro spuštění světelného a zvukového efektu předních světel.

 

Kolekce Champion Racer nabízí kromě auto postelí také nábytkové prvky do dětského pokoje. Jako vždy jsou k dané kolekci navrženy i doplňky, takže pokojíčky budou ladit v každém detailu. Můžete je kombinovat s kolekcí Racecup.