Novinky – Inspirace pro bydlení

Co všechno patří do kompletně zařízené ložnice?

interiery.cz |

Stvořte si prostor, kde se budete cítit skvěle a vše bude dokonale ladit. Vyberte si pohodlnou postel, praktický noční stolek, stylovou komodu a dostatečně velkou šatní skříň.

Ložnice je chrámem odpočinku a relaxace. Základem každé ložnice je pochopitelně postel. Není nad vydatný spánek, který zajistí kvalitní matrace s roštem. Inspirujte se fotografiemi nejrůznějších typů postelí, které mohou mít čalouněněné čelo, úložný prostor nebo dokonce LED podsvětlení. Některé designové postele mají podsazené nohy, což jim dodává „plovoucí“ vzhled.

 

Ložnice Nesie.jpg

Nesie ložnice - MT Nábytek

Zbytek nábytku v ložnici tvoří úložný prostor. Vedle postele je vhodné umístit noční stolek, který lze využít jako odkládací prostor pro budík, knihu, mobil či klenici s vodou. Noční stolek bývá řešený různými způsoby: s poličkou, dvířky nebo se zásuvkami, případně v různých kombinacích. S praktickým nočním stolkem budete mít v noci vše potřebné na dosah ruky. Některé noční stolky jsou doplňkovou součástí postelí. Do bezprostřední blízkosti lůžka je ideální umístit osvětlení například lampičku.

 

Nároky na úložný prostor jsou v každé domácnosti vysoké. Velké šatní skříně a úložné prostory lze umístit nejen do předsíně a vstupních prostor, ale i do ložnice. Velmi oblíbené jsou vestavěné skříně, které skvěle využijí každý centimetr volného místa. Ideální variantou jsou šatní skříně s volitelným vnitřním vybavením, které si zvolíte podle svých potřeb. S pořádkem a přehledným uspořádáním oděvů ve skříni pomohou police, zásuvky, šatní tyče s ramínky, věšáky na kalhoty či šátky, úložný prostor na kravaty, přihrádky na boty, drátěné košíky a praktické výsuvné šatní tyče.

 

Komoda ve stejném provedení jako šatní skříň dodá ložnici vysoce sofistikovaný a sladěný vzhled. Je vhodným řešením k uložení ručníků, ponožek či spodního prádla. Postavíte-li na komodu doplňky jako vázu, fotorámeček nebo svíčky, dodáte ložnici šmrnc.

 

Další tipy a inspirace pro vaše bydlení.

Inspirační fotografie:

- POSTELE

- ÚLOŽNÉ SYSTÉMY

Produktové fotografie:

- DVOULŮŽKOVÉ POSTELE

- NOČNÍ STOLKY

- KOMODY

- ŠATNÍ SKŘÍNĚ