Novinky – Inspirace pro bydlení

Čím rozzáříte a provoníte celý byt? Svíčkami a vonnými difuzéry

interiery.cz |

Svíčky spolu se svícny patří k nejvíce oblíbeným doplňkům do interiéru. Zejména v podzimním a zimním období dokáží svíčky svým plápoláním vytvořit útulnou a hřejivou atmosféru.

Svíčky

Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou královskou rodinu. Jejich svíce zajišťovaly světlo na svatbě královny Viktorie a prince Alberta. Dnes svíčky Price´s drží ocenění Královská záruka jejího veličenstva královny. Toto ocenění zajišťuje, že svíčky Price´s jsou používány na mnoha oficiálních akcích britské královské rodiny.

Svíčky jsou vyrobeny v Itálii nejmodernější technologií. Samozřejmostí je dodržení všech standardů zdravotní nezávadnosti.

V sortimentu značky Price´s najdete dekorační svíčky v luxusním provedení (řada SIGNATURE), vůně pro každý den (řada FRAGRANCE), vůně pro domácnost, které efektivně odstraňují pachy (řada HOUSEHOLD), vonné DIFUZÉRY a různé limitované edice.

 

Price´s FRAGRANCE Jablko a koření   /   Price´s LIMITOVANÁ EDICE limeta & bazalka   /   Price´s SIGNATURE Fík & anýz (vše I-LIVING)

Coral Reef svíčka - Butlers   /   Rustic svíčka žlutá - Butlers   /   Flame svíčka šedohnědá - Butlers

 

Svícny na vysoké svíčky

Chcete-li vytvořit slavnostní atmosféru ať už při stolování nebo jiné příležitosti, použijte dlouhé svíčky umístěné ve vysokém svícnu. Zvláště pak při večeři vykouzlí úžasnou slavnostní atmosféru.

Solitare svícen skleněný - Butlers   /   Silverlight svícen - Butlers   /   Silverlights svícen Alu 51cm - Butlers

 

Svícny na čajové svíčky

Nejoblíbenějším typem svíček jsou svíčky čajové. Můžete je buď ponechat volně, nebo je vložit do nějakého zajímavého svícnu, který doplní každý interiér.

Svícen Fuoco set 2 ks - For Living   /   Ceremony svícen - Butlers   /   Forest dřevěný svícen - Butlers

Delight svícen 10cm - Butlers   /   Delight svícen Asie - Butlers   /   Tone svícen mléčná šedá - BoConcept

 

CEREMONY Svícen 1.jpgDELIGHT Svícen stromy.jpg

 

Netradiční svícny

K použití svícnů Ring of fire a Bonne Soire budete nutně potřebovat láhev vína, na jejíž hrdlo svícny umístíte. S těmito svícny vytvoříte trošku jiný večer při sklence vína. Pro ty, kteří milují multifunkční věci, je jako stvořený svícen Duo, který lze využít také jako váza.

Ring of fire svícen na vinnou láhev - Butlers   /   Bonne Soire svícen na čaj svíčku - Butlers   /   Duo svícen-váza - Butlers

 

BONNE SOIRE Svícen na čaj svíčku 1.jpg

 

Lucerny

Lucerna jako interiérový doplněk nezůstane bez povšimnutí v žádném interiéru v jakémkoli stylu - moderním, romantickém, tradičním, venkovském aj.

Fisherman lucerna - Butlers   /   Lighthouse lucerna fialová - Butlers   /   Lighthouse lucerna černá - Butlers

 

FISHERMAN Lucerna 45cm - bílá 1.jpg

 

Vonný difuzér

Difuzér je elegantním bytovým doplňkěm, který navíc úžasně provoní byt. Vůně se vypařuje do prostoru skrze tyčinky, které jsou namočené ve skleničce s vonnou esencí.

Price´s FRAGRANCE difuzér Šťavnatý fík   /   Price´s SIGNATURE difuzér Darjeeling   /   Price´s FRAGRANCE difuzér Vůně oceánu

(vše I-LIVING)

 

Svíčky, svícny, lucerny a vonné difuzéry - další fotografie.