Novinky – Inspirace pro bydlení

Čím dekorovat stěny, aby nebyly úplně prázdné

interiery.cz |

Jak přeplněné, tak holé zdi jsou nešvary, které interiérům příliš nesluší. Nemusíte si na zeď hned pověsit sbírku rodinných fotografií... Mnohdy stačí jedny zajímavé hodiny či obraz.

Nástěnné hodiny

Key hodiny - gumovníkové dřevo-černá.jpeg

Key hodiny - BoConcept

 

Výjimečné kuchyňské hodiny Eat o´clock jsou částečně ruční výroba. Místo číslic na ciferníku obsahují stylové hodiny lžíce a vydličky a místo ručiček obíhají po ciferníku vidlička s nožem.

Nástěnné hodiny Old Town ve vintage vzhledu jsou inspirované pánskými hodinkami na řetízku z dávných let.

Hodiny Fifties Forever vás okouzlí svým věrným retro designem z let padesátých. Provedení z kovu.

 

Zrcadla

PEBBLES Zrcadlo VELKÁ.jpg

Pebbles a Finestra zrcadla - Butlers

Originální zrcadlo Bubbles lze umístit kdekoli v interiéru. Je tvořeno kulatými zrcadly v různých velikostech. Nepravidelně zaoblený tvar zrcadla umožňuje zavěsit několik zrcadel k sobě.

Zrcadlo Cast Away potěší zejména všechny dobrodruhy, protože tento kousek je ze dřeva ze staré lodi s autentickými stopami barvy. Každý kus je tedy unikátní ve vzhledu a barvě.

Velké zrcadlo Cruz s bílým závěsným panelem obdélníkového tvaru oceníte kdekoli v interiéru a navíc dosáhnete optického zvětšení prostoru. Zrcadlo není zasazeno v rámu, ale je pouze upevněno na bílém panelu.

 

Obrazy

HANAMI Obraz na zeď 3dílný VELKÁ.jpg

Hanami obraz na zeď 3dílný - Butlers

Obraz Hanami v asijském designu s kvetoucími větvemi a ptáčky je vytištěný na látce a napnutý na dřevěném rámu, přičemž působí jako by byl namalovaný na dřevě.

Životní moudro na obrazu Smart Art je zapsané slovy na zarámovaném plátně. K dispozici jsou různé varianty.

Expresivní a abstraktní obrazy od značky BoConcept. Vyberte si takový, který vás osloví. Stand Up – expresivní tisk na plátně a Graphic Universe – abstraktní obraz na skle.

 

Police a knihovny

CABOTT COVE Police s 5 rámečky.jpg

Cabott Cove Police s 5 rámečky - Butlers

Oboustranná knihovna Skyline je ručně vyrobená z dýhované překližky a třech druhů dřev: americký ořech, wenge a javorové dřevo. Je voskovaná přírodním voskem.

Zkombinujte několik kusů polic Kiel a vytvořte umělecké dílo. Tyto police vás překvapí svým originálním řešením, přičem design je stále velmi jednoduchý.

Jednoduchá knihovna Como se čtyřmi stejnými oddíly lze umístit samostatně nebo ve skupince. Je dostupná v různých barvách.

 

Obklady

Unikátní série mozaiek Lacca 15 je dostupná ve 28 barevných variacích a dokáže proměnit každý interiér na moderní s nádechem luxusu. Každý jeden kus mozaiky je originál. Na levém obrázku je světlá mozaika Lacca 15 v kuchyni, na pravém obrázku je zlatá mozaika Lacca 15.

Biarritz obklady a dlažba jsou vhodné jak do interiéru, tak do exteriéru díky protiskluznosti. Zaujmou zejména svým osobitým stylem, který kombinuje středomořskou kulturu a dekorativní prvky, které vybízejí ke keramickému patchworku.

 

Tapety

Kreativní italské tapety značky Wall&Deco jsou zpracované kvalitním digitálním tiskem na vinylovém podkladovém materiálu. Na první fotografii je moderní DIY tapeta s retro nádechem a na druhé fotografii je tapeta Camp Noire s bílým vzorem na černém podkladu.

Konec monotónním zdem. Ozdobte interiér dekorativní fototapetou, například fototapeta mapa světa.

 

Více inspirace pro vaše bydlení