Novinky – Ukázka bydlení VIP osobností

Celine Dion - rozlehlé sídlo u pláže

interiery.cz |

Velký dům v bezprostřední blízkosti klidné pláže s výhledem na Atlantský oceán, vodní park s tobogány a tenisový kurt. To je splněný sen!

V roce 2010 si nechala Celine Dion a její manžel René Angelil postavit na floridské pláži velký dům s vodním parkem. Dům byl hotový dřív, než se jim narodily jejich dvojčata.

Dům leží na Floridě v exkluzivní lokalitě Jupiter Island, kde žije také Michael Jordan a Tiger Woods. Nyní se snaží Celin Dion svůj dům prodat za 62,5 milionů dolarů, přičemž původně za své sídlo požadovala 75,5 milionů dolarů. Věří však, že sleva deseti milionů dolarů zajistí rychlý prodej nemovitosti. Prohlédněte si fotografie velkolepého obydlí slavné zpěvačky.

Sídlo má pět samostatných pavilonů, dům na pláži, bazén a vodní park, dům pro hosty se čtyřmi ložnicemi, dům pro služebnictvo, tenisový kurt a golfový simulátor.

Vodní park je vhodný jak pro děti, tak dospělé. Má dva bazény, několik tobogánů a jednotlivé části parku jsou spojeny klidnou řekou. Před domem na pláži je další bazén, ze kterého je výhled na Atlantský oceán. Vedle bazénu je útulný dům na pláži s patrem na spaní a masážní mistností.

Celine_Dion_obývací_pokoj.jpg

Obývací pokoj, Zdroj: Joseph Montanaro

Hlavní obytný dům má pět ložnic a pět koupelen, obývací pokoj s klenutými stropy, mediální místnost, výtah a křídlo pro hosty. Dům má také kuchyni pro služebnictvo a hlavní kuchyni. Z hlavní ložnice je výhled na oceán. Dům má terasu v přízemí i v prvním patře s krbem a vířivkou. Interiér celého domu je zařízený v nenápadné eleganci.

Zdroj úvodních fotografií: IMDb a Joseph Montanaro

Naše inspirace hvězdným stylem

Celine_Dion_ložnice_kuchyně.jpg

Kuchyňská linka Baltimore - Scavolini - Decoland

Postel Dado - Presotto Italia - Decoland

Prohlédněte si i další interiéry slavných osobností.

Více produktových a inspiračních fotografií:

doplňky

osvětlení

konferenční stolky

kuchyňské linky s ostrůvkem