Novinky – Inspirace pro bydlení

Bytový textil je praktický a umí zútulnit prostor

interiery.cz |

Bytový textil zpravidla řadíme do kategorie doplňků. Přinášíme vám malou inspiraci z bytového textilu na našem portálu. Dále bychom sem mohli zařadit také textilní tapety, záclony, závěsy i čalounění.

Povlečení

Povlečení je nezbytné v každé posteli, ale nemusíte jej nutně považovat "jen" za povlečení. Proč nezvolit takové, které bude ladit v daném interiéru a bude dotvářet atmosféru. Více inspirace - povlečení.

Halley home Povlečení 100% bavlněné renforcé Paradise 140x200,60x80.jpg

Halley home Povlečení Paradise - I-Living

 

Plédy a přehozy

Stačí urovnat polštář a přikrývku a přes ně přehodit přehoz a je ihned uklizeno. A nejen to - postel tak najednou dostane šmrnc. Plédy a přehozy.

Koberce

Koberec jako podlahová krytina je v interiéru nenahraditelná. Tento praktický prvek v interiéru tepelně izoluje a tlumí hluk. Jeho pomocí interiér nejen doplníte a podpoříte zvolený styl, ale také zútulníte. Inspirace - koberce.

image2992.png

Kusový koberec Rumba - For Living

 

Textil v kuchyni

Podsedáky, ubrusy, utěrky, kuchyňské rukavice, zástěry, prostírání, ubrousky, potahy na židle... A další jiné praktické textilie najdete v kuchyni či jídelně, které nemusí vypadat všedně. Doplňky v kuchyni.

Dětský textil

Děti si rády hrají a milují pohádky. Dopřejte jim jejich oblíbenou postavičku z filmu či pohádky na povlečení, polštářku nebo koberci. Více inspirace z dětského textilu.

 

Více inspirace pro vaše bydlení