Novinky – Kuchyně

Bauformat a Livanza na českém trhu exkluzivně u ORESI

Prémiová německá kvalita, aktuální kuchyňské trendy, velký výběr dekorů a barev, výhodná cena - to vše vám teď nabízí ORESI.

Největší prodejce kuchyní ORESI teď přichází s novými modely německých kuchyní od značek Bauformat a Livanza. A jako vždy, i v tomto případě, se ORESI řídí svou filozofií, která zní: „Přinášet prověřenou kvalitu v nadčasovém designu za nejnižší možnou cenu.“ A věděli jste, že kromě kvality za výhodnou cenu poskytuje ORESI zdarma prodlouženou záruku 7 let?

 

loga spojené.jpg

 

Bauformat - německé prémiové kuchyně

Stoletá zkušenost s výrobou kuchyní je nenahraditelná stejně jako německý perfekcionismus. Z kteréhokoli úhlu se podíváte na kuchyně Bauformat, spatříte ten nejmodernější světový design, aktuální a futuristické technologie a perfektní kvalitu zpracování bez kompromisů.

 

MANHATTAN MONTREAL_RGB.jpg

Manhattan / Montreal - Bauformat

 

Livanza – nová dimenze střední třídy

Kuchyně, kterým nechybí design a komfort zároveň, jsou navrhované předními designéry a vynikají obrovským výběrem dekorů, barevných odstínů a různých typů provedení povrchu podle aktuálních trendů. Disponují také velkou variabilitou uspořádání a vybavení. Nejlepší poměr mezi výkonem a cenou ve střední třídě kuchyní na trhu vám nabídnou právě kuchyně německé značky Livanza.

 

Musa_RGB.jpg

Musa - Livanza

 

Prohlédněte si více fotografií kuchyní od značky Bauformat a Livanza.