Novinky – Inspirace pro bydlení

6 konferenčních stolků, které ozdobí váš obývací pokoj

interiery.cz |

V reprezentativní části obydlí, jakým je obývací pokoj, plní roli praktického odkládacího prostoru i funkci ryze estetickou. Podívejte se, jaké podoby na sebe konferenční stolek může vzít.

Je to nenápadný sluha, úžasný dekorativní prvek a malý kus nábytku, kolem kterého se točí dění ve většině obývacích pokojů. Konferenční stolek vždy plní minimálně dvě funkce najednou. V reprezentativní části obydlí, jakým je obývací pokoj, plní roli praktického odkládacího prostoru i funkci ryze estetickou. Podívejte se, jaké podoby na sebe konferenční stolek může vzít.

match-due-3287.jpg

cs5082-lq-p94-3289.jpg

Jednoduchý stolek je ideálním doplňkem minimalistických interiérů, jejichž vlastníci si nepotrpí na přehnané množství věcí a předmětů. Konferenční stolek tak poslouží pro naaranžování vázy s květinami, pro servírování občerstvení návštěvě nebo zkrátka pro odložení časopisu či knihy. Pokud jako řada dalších patříte k náročnějším uživatelům, poohlédněte se po stolcích, které budou vstřícnější k vašim potřebám. Výškově nastavitelný stolek může obsloužit velké i malé členy domácnosti a stát se tak univerzálním doplňkem vašeho obývacího pokoje.

obyvaci-pokoje-zamereno-stolky-occa-1-1496.jpg

Kontrastně navzájem působí dva typy konferenčních stolků, které jsou v současnosti k vidění čím dál častěji. Prvním z nich je model s drobnými úložnými prostory, které slouží k úschově ovladačů elektroniky, časopisů a dalších drobností, které lidé neradi vystavují pohledům návštěv. Opačným případem je prosklený konferenční stolek, který pozorovatele spíše vybízí k nahlédnutí do svých útrob. Inspirační fotografie ukazuje, že tento koncept může ve spojení s dobrým nápadem skvěle fungovat.

obyvaci-pokoje-zamereno-stolky-occa-9-1500.jpg
complementi-115-4109.jpg

Pokud hledáte něco úplně jiného, podívejte se na okázalý stolek z přírodního dřeva, který více připomíná tradiční výrobek některé z domorodých kultur než produkt současných designérů. Krása tkví v propracované povrchové struktuře i nádherné kresbě dřeva, která udělá z vašeho obývacího pokoje místo s vůní exotiky. 

coffe-20stolky-20inspir2-2661.jpg

Celý sortiment naleznete v kategorii inspirací konferenčních stolků

anebo, navštivte přímo produkty konferenčních stolků