Novinky – Inspirace pro bydlení

6 dětských pokojů snů - Inspirace pro vaše bydlení.

interiery.cz |

Říká se, že v každém dospělém je ukryto dítě. Je tedy jisté, že nad následujícími fotkami se zaradují malí i velcí.

Dříve si děti své domácí skrýše stavěly samy, dnes mohou být už od začátku součástí jejich pokoje. Designéři při práci myslí i na ty nejzáludnější dětské nároky a svými nápady se snaží plnit jejich přání týkající se pokoje a jeho vybavení.

Děti se běžně chtějí stát závodníkem, princeznou, cestovatelem nebo veterinářkou. A přesně tak si mohou připadat v hravých pokojích, které podpoří jejich svět fantazie. Podstatnou roli v nich hrají rekvizity a doplňky, které zde mají i svou důležitou funkci. Postel lze snadno stylizovat do podoby auta, lodě nebo romantických nebes. Úložný prostor může zase vypadat jako truhla s pokladem nebo bedna s nářadím.

Ruby pokoj pro dívku.jpg
Black Pirate - úžasný dětský nábytek.jpg

Při výběru těchto sestav dětského nábytku mohou být rodiče klidní, protože pokoj pro jejich ratolesti bude automaticky vybaven do posledního detailu. Stylově, materiálově i barevně sladěné sestavy mohou být zcela konkrétní jako romantický pokoj pro princeznu nebo chlapecký pokoj s autem. Všechno je domyšleno do nejmenších detailů - od postele a skříní až po pracovní židli a lampičku na stole.

Lanoo safari - pohled na skříně..jpg
Romantic pokoj pro princeznu.jpg

Vedle toho lze pořídit i univerzálněji vyhlížející nábytkovou sadu s jednou ústřední barvou, kde zůstává prostor pro děti jako tvůrce vlastního bydlení. Přesvědčte se sami, že s jednou barvou a několika doplňky se mohou malí obyvatelé pokoje rázem ocitnout na safari nebo u moře. Takový nábytek navíc dlouhou dobu poroste se svým malým uživatelem, protože bude vždy stačit obměnit výzdobu a sladit detaily.

BiConcept chlapecký pokoj s autem.jpg

Lanoo ocean - pohled na skříně..jpg

Inspirace dětské pokoje - fotogalerie

Inspirace dětské pokoje - katalog produktů