Novinky – Inspirace pro bydlení

Ložnice inspirace pro Vaše bydlení

interiery.cz |

Ať už žena žije sama nebo bydlení sdílí se svým partnerem, existují věci, bez kterých se zkrátka neobejde v žádné situaci.

Ústředním prvkem ložnice je sice postel, ale v menších bytech se ložnice během dne může proměnit na řadu dalších místností, které splní svůj účel a večer se opět promění na místo určené k odpočinku a pohodlí. 

Stylový úložný prostor pro každou dámu

Každá dáma potřebuje šatnu a od toho jsou tu šatní skříně, které v sobě skrývají inteligentní úložné systémy speciálně určené pro boty, kalhoty, kostýmy či šperky a doplňky. Skříň, která se při otevření promění v luxusní šatnu, by ve své ložnici jistě uvítala většina žen.  Šuflíčky a poličky pro každou dámu skrývá chytrý nábytek. 

Lampičky na nočním stolku dotváří celkovou atmosféru ložnice a její obyvatelé je v řadě případů používají častěji než ty ostatní. Jde o zajímavý interiérový doplněk, který však v ložnici plní důležitou funkci. Lampa, výjimečná svým geometrickým řešením, vytváří zajímavě lomené paprsky světla.

Postel jako hlavní hráč v ložnici

Ústředním prvkem ložnice je postel, ať už v ní její majitel tráví krátké chvilky nebo maximum svého volného času. Stylová dámská ložnice se rozhodně neobejde bez krásné postele, kterou je v tomto případě kus z přírodního dřeva s koženým čelem. 

Ložnice může ženě poskytnout příjemné soukromí a zázemí pro její každodenní přípravu. Dámské budoáry už dávno nejsou součástí bytů a domů, ale o to více po nich ženy opět touží. Mít své místo, kde lze uložit veškeré drobnosti, ozdoby, líčení i drobná tajemství, je k nezaplacení. 

Noční stolek se stal neodmyslitelnou součástí postele, protože si na něj před spaním lze uložit spoustu věcí. Tento stolek zavěšený na zdi unese vše, co si budete přát. Vedle postele si snadno uložíte čtení na večer, budík, telefon, noční krém i malé osvětlení. 

Navštivte naše kategorie:

Ložnice a všechny inspirace

Designové ložnice

Designové úložné prostory

Designové osvětlení