Obchodní společnost

I-LIVING

I-LIVING
Vršovická 832/97
Praha
100 00
www.i-living.cz

Mobil: 724 712 000

E-mail: service@i-living.cz

Ta nejdůležitější osoba u nás ve firmě je náš zákazník. Nejde nám o rychlý zisk, ale o takový obchod, kdy za námi zůstanou spokojení zákazníci, kteří se k nám budou rádi vracet.

S obchodem, prodejem a reklamou máme zkušenosti již od roku 1999. Většinu tohoto času se zabýváme právě produkty pro ložnici a domácnost. Díky tomu můžeme nabídnout zboží od léty proveřených dodavatelů, které je kvalitní a "IN". Většinu zboží si dovážíme sami přímo od výrobců, a tak jsme schopni Vám nabídnout maximálně možnou výhodnou cenu. Zboží skladujeme v moderních prostorech, spolupracujeme se širokým portfoliem dopravců.

Sledujeme světové trendy, účastníme se důležitých domácích i zahraničních veletrhů, kde čerpáme inspiraci. Proto Vám kromě standardního sortimentu jsme schopni pravidelně nabízet i zajímavé akční nabídky. To vše za ceny, které si běžná česká rodina může dovolit.

Velká část našeho sortimentu se týká oblasti dětského pokojíčku. Jako rodiče víme, že sehnat v Čechách pěkné věci pro děti za dobré ceny je velmi obtížné. Můžeme prozradit, že této části se budeme do budoucna věnovat a nabízet Vám pravidelně novinky.