Inspirační fotografie interiérů

Inspirujte se, vybírejte podle stylů a nebo podle cenových hladin. U fotografií interiérů je informace o produktech a dodavateli.

inspirace pro bydlení interiéry.jpg

Fotogalerie interiérů - VSTUPTE

Vyhledávejte inspiraci pro své bydlení podle místností:

Vyhledávejte podle stylů:

Katalog produktů do interiérů

Hledáte stůl, postel, sedací soupravu a nebo jen doplňky do interiéru? V našem přehledně řazeném katalogu výrobků to je jednoduché!

inspirace interiery produkty bydlení.jpg

Fotogalerie produktů - VSTUPTE

Vyhledávejte výrobky do interiérů podle místností:

Vyhledávejte podle stylů:

Čerstvé novinky na interiéry.cz

Nejoblíbenější styly do vaší kuchyněKuchyně

Nejoblíbenější styly do vaší kuchyně

interiery.cz |

Chcete se dozvědět něco o nejoblíbenějších stylech, které se používají v kuchyních a prohlédnout si inspirační fotografie? Pokračujte ve čtení a vyberte si ten správný přímo pro vás.

Bytový textil je praktický a umí zútulnit prostorInspirace pro bydlení

Bytový textil je praktický a umí zútulnit prostor

interiery.cz |

Bytový textil zpravidla řadíme do kategorie doplňků. Přinášíme vám malou inspiraci z bytového textilu na našem portálu. Dále bychom sem mohli zařadit také textilní tapety, záclony, závěsy i čalounění.

Tyto ergonomické zásady vám usnadní pohyb v kuchyniKuchyně

Tyto ergonomické zásady vám usnadní pohyb v kuchyni

interiery.cz |

Pro snadný a efektivní pohyb při práci v kuchyni existuje několik ergonomických pravidel. Týkají se například výšek, rozměrů a vzdáleností nebo třeba i rozmístění jednotlivých pracovních zón.

Sedací nábytek do obývacího pokojeInspirace pro bydlení

Sedací nábytek do obývacího pokoje

interiery.cz |

Obývací pokoj si asi jen ztěží lze představit bez sedací soupravy, případně křesla a taburetu. Vybrali jsme pro vás inspirační i produktové fotografie sedacího nábytku vhodného do obývacího pokoje.

Novinkové doplňky od BoConcept jsou tady!Dodavatelé

Novinkové doplňky od BoConcept jsou tady!

DECOLAND |

Dánská značka interiérového vybavení nabízí několik novinek ve svém sortimentu. My vám nabízíme menší přehled některých novinkových doplňků. Najděte si přesně to, co vystihne vaši osobnost.

TON získal další prestižní cenu za designIkony designu

TON získal další prestižní cenu za design

interiery.cz |

Red Dot patří k jednomu z nejvýznamnějších světových ocenění designu. Letos zvítězil produkt společnosti TON, která získala toto ocenění naposledy v roce 2011 za design křesla Merano.

O portálu

Internetový portál Interiery.cz je určen jak pro širokou veřejnost, která se zajímá o design a vybavování interiérů, tak i pro odborníky, kteří zde mohou své produkty prezentovat. Jeho cílem je pomáhat lidem s návrhem, vybavováním i dekorováním interiérů. Díky krásným velkoformátovým fotografiím se návštěvníci mohou nejen inspirovat, ale mají možnost jednotlivé výrobky přímo poptat u dodavatele.

Velkou předností projektu je, že prezentuje reálně dostupné produkty na českém trhu od renomovaných výrobců. Uživatelé zde najdou inspiraci, aktuální novinky a trendy ze světa bydlení i designu. Součástí portálu je také jedna z největších databází inspiračních fotografií interiérů, která vás jistě osloví. Dále zde objevíte články, rady a tipy, jak správně vybavit svůj domov, i kontakty na odborníky. Tak neváhejte a najděte si ty správné.

Portál je rozdělen na dvě hlavní části, kdy v jedné části prezentujeme inspirativní fotografie interiérů významných českých dodavatelů a drůhá část se týká již samotných produktů a výrobků. Interiery.cz jsou vlastně velkým on-line katalogem nábytku, kuchyní, sedacích souprav, doplňků, svítidel a dalších výrobků určených do interiérů. V tomto katalogu jsme také připravili filtry, které umožní prohlížet si fotografie podle stylu (moderní, designový, tradiční...), podle cenové hladiny ( 4 cenové hladiny) a samozřejmostí je rozdělení na typy místnosti (kuchyně, obývací pokoj, dětský pokoj, jídelna...) a následně také na zaměření výrobků v dané místnosti (jídelní stoly, sedací soupravy, komody...).

V neposlední řadě můžete využít funkce Můj projekt, která vám umožní mít vše, co vás inspirovalo, na jednom místě. Vyberte si, uložte si vše do své složky a vybavte si svůj interiér snadno a rychle. Interiery.cz jsou tu pro vás i vaše bydlení.

Partneři portálu

logo_Decoland partner.jpg

Široká nabídka designového a funkčního nábytku a doplňků od pečlivě vybraných světových výrobců. Radost bydlet...

top-office_logo_new.jpg

Přední dodavatel kancelářského a manažerského nábytku s tradicí od roku 1993. Provádíme návrhy kanceláří zdarma!

logo-bydleni-interier.jpg

Stylový magazín plný rad, triků a nápadů pro moderní, jedinečné a zábavné bydlení. Nechte se inspirovat u nás!