Inspirační fotografie interiérů

Inspirujte se, vybírejte podle stylů a nebo podle cenových hladin. U fotografií interiérů je informace o produktech a dodavateli.

inspirace pro bydlení interiéry.jpg

Fotogalerie interiérů - VSTUPTE

Vyhledávejte inspiraci pro své bydlení podle místností:

Vyhledávejte podle stylů:

Katalog produktů do interiérů

Hledáte stůl, postel, sedací soupravu a nebo jen doplňky do interiéru? V našem přehledně řazeném katalogu výrobků to je jednoduché!

inspirace interiery produkty bydlení.jpg

Fotogalerie produktů - VSTUPTE

Vyhledávejte výrobky do interiérů podle místností:

Vyhledávejte podle stylů:

Čerstvé novinky na interiéry.cz

Je tady slevová vlna od MT NábytkuDodavatelé

Je tady slevová vlna od MT Nábytku

MT-Nábytek - Exiteria |

Osvěžující vlna letních slev se valí Českem! Svezte se na ní také a ušetřete skvělých 23 tisíc při pořízení kompletní ložnice, přes 15 tisíc při nákupu moderní obývací stěny a další.

Nejoblíbenější styly do vaší kuchyněKuchyně

Nejoblíbenější styly do vaší kuchyně

interiery.cz |

Chcete se dozvědět něco o nejoblíbenějších stylech, které se používají v kuchyních a prohlédnout si inspirační fotografie? Pokračujte ve čtení a vyberte si ten správný přímo pro vás.

Bytový textil je praktický a umí zútulnit prostorInspirace pro bydlení

Bytový textil je praktický a umí zútulnit prostor

interiery.cz |

Bytový textil zpravidla řadíme do kategorie doplňků. Přinášíme vám malou inspiraci z bytového textilu na našem portálu. Dále bychom sem mohli zařadit také textilní tapety, záclony, závěsy i čalounění.

Tyto ergonomické zásady vám usnadní pohyb v kuchyniKuchyně

Tyto ergonomické zásady vám usnadní pohyb v kuchyni

interiery.cz |

Pro snadný a efektivní pohyb při práci v kuchyni existuje několik ergonomických pravidel. Týkají se například výšek, rozměrů a vzdáleností nebo třeba i rozmístění jednotlivých pracovních zón.

Sedací nábytek do obývacího pokojeInspirace pro bydlení

Sedací nábytek do obývacího pokoje

interiery.cz |

Obývací pokoj si asi jen ztěží lze představit bez sedací soupravy, případně křesla a taburetu. Vybrali jsme pro vás inspirační i produktové fotografie sedacího nábytku vhodného do obývacího pokoje.

O portálu

Internetový portál Interiery.cz je určen jak pro širokou veřejnost, která se zajímá o design a vybavování interiérů, tak i pro odborníky, kteří zde mohou své produkty prezentovat. Jeho cílem je pomáhat lidem s návrhem, vybavováním i dekorováním interiérů. Díky krásným velkoformátovým fotografiím se návštěvníci mohou nejen inspirovat, ale mají možnost jednotlivé výrobky přímo poptat u dodavatele.

Velkou předností projektu je, že prezentuje reálně dostupné produkty na českém trhu od renomovaných výrobců. Uživatelé zde najdou inspiraci, aktuální novinky a trendy ze světa bydlení i designu. Součástí portálu je také jedna z největších databází inspiračních fotografií interiérů, která vás jistě osloví. Dále zde objevíte články, rady a tipy, jak správně vybavit svůj domov, i kontakty na odborníky. Tak neváhejte a najděte si ty správné.

Portál je rozdělen na dvě hlavní části, kdy v jedné části prezentujeme inspirativní fotografie interiérů významných českých dodavatelů a drůhá část se týká již samotných produktů a výrobků. Interiery.cz jsou vlastně velkým on-line katalogem nábytku, kuchyní, sedacích souprav, doplňků, svítidel a dalších výrobků určených do interiérů. V tomto katalogu jsme také připravili filtry, které umožní prohlížet si fotografie podle stylu (moderní, designový, tradiční...), podle cenové hladiny ( 4 cenové hladiny) a samozřejmostí je rozdělení na typy místnosti (kuchyně, obývací pokoj, dětský pokoj, jídelna...) a následně také na zaměření výrobků v dané místnosti (jídelní stoly, sedací soupravy, komody...).

V neposlední řadě můžete využít funkce Můj projekt, která vám umožní mít vše, co vás inspirovalo, na jednom místě. Vyberte si, uložte si vše do své složky a vybavte si svůj interiér snadno a rychle. Interiery.cz jsou tu pro vás i vaše bydlení.

Partneři portálu

logo_Decoland partner.jpg

Široká nabídka designového a funkčního nábytku a doplňků od pečlivě vybraných světových výrobců. Radost bydlet...

top-office_logo_new.jpg

Přední dodavatel kancelářského a manažerského nábytku s tradicí od roku 1993. Provádíme návrhy kanceláří zdarma!

logo-bydleni-interier.jpg

Stylový magazín plný rad, triků a nápadů pro moderní, jedinečné a zábavné bydlení. Nechte se inspirovat u nás!