Inspirační fotografie interiérů

Inspirujte se, vybírejte podle stylů a nebo podle cenových hladin. U fotografií interiérů je informace o produktech a dodavateli.

inspirace pro bydlení interiéry.jpg

Fotogalerie interiérů - VSTUPTE

Vyhledávejte inspiraci pro své bydlení podle místností:

Vyhledávejte podle stylů:

Katalog produktů do interiérů

Hledáte stůl, postel, sedací soupravu a nebo jen doplňky do interiéru? V našem přehledně řazeném katalogu výrobků to je jednoduché!

inspirace interiery produkty bydlení.jpg

Fotogalerie produktů - VSTUPTE

Vyhledávejte výrobky do interiérů podle místností:

Vyhledávejte podle stylů:

Čerstvé novinky na interiéry.cz

Dětský pokoj je nejvíce multifunkční prostor v interiéruInspirace pro bydlení

Dětský pokoj je nejvíce multifunkční prostor v interiéru

interiery.cz |

Za týden tady máme začátek nového školního roku, dětem skončí bezstarostné dny volna a nastanou školní povinnosti. A aby si je mohly poctivě plnit, potřebují dobře a funkčně zařízený dětský pokoj.

Užijte si letní pohodu s venkovním nábytkemInspirace pro bydlení

Užijte si letní pohodu s venkovním nábytkem

interiery.cz |

Léto se pomalu přesouvá do své druhé poloviny. Ale ještě stále máte spoustu času si užít teplé dny i večery na zahradě nebo terase při grilování či posezení.

Nábytek a doplňky patří i do koupelnyInspirace pro bydlení

Nábytek a doplňky patří i do koupelny

interiery.cz |

Koupelnu lze právem nazývat oázou čistoty a relaxace. Přinášíme Vám tipy na doplňkové vybavení koupelny jako je nábytek, úložný prostor, koupelnový textil a jiné doplňky.

S tapetami a obrazy bude mít váš interiér šmrncInspirace pro bydlení

S tapetami a obrazy bude mít váš interiér šmrnc

interiery.cz |

Doplňky tvoří v interiéru pomyslnou třešničku na dortu. Tapety a obrazy na zeď dokonalým způsobem oživí každý prostor. Vybírejte z tapet i obrazů, které podtrhnou atmosféru zařízeného interiéru.

Kde se uplatní posuvné dveře na stěnu?Dodavatelé

Kde se uplatní posuvné dveře na stěnu?

SOLODOOR |

Výhoda posuvných dveří je od prvního pohledu zřejmá – dveře nezasahují do prostoru, takže jsou ideálním řešením pro užší prostory, jako jsou například chodby.

O portálu

Internetový portál Interiery.cz je určen jak pro širokou veřejnost, která se zajímá o design a vybavování interiérů, tak i pro odborníky, kteří zde mohou své produkty prezentovat. Jeho cílem je pomáhat lidem s návrhem, vybavováním i dekorováním interiérů. Díky krásným velkoformátovým fotografiím se návštěvníci mohou nejen inspirovat, ale mají možnost jednotlivé výrobky přímo poptat u dodavatele.

Velkou předností projektu je, že prezentuje reálně dostupné produkty na českém trhu od renomovaných výrobců. Uživatelé zde najdou inspiraci, aktuální novinky a trendy ze světa bydlení i designu. Součástí portálu je také jedna z největších databází inspiračních fotografií interiérů, která vás jistě osloví. Dále zde objevíte články, rady a tipy, jak správně vybavit svůj domov, i kontakty na odborníky. Tak neváhejte a najděte si ty správné.

Portál je rozdělen na dvě hlavní části, kdy v jedné části prezentujeme inspirativní fotografie interiérů významných českých dodavatelů a drůhá část se týká již samotných produktů a výrobků. Interiery.cz jsou vlastně velkým on-line katalogem nábytku, kuchyní, sedacích souprav, doplňků, svítidel a dalších výrobků určených do interiérů. V tomto katalogu jsme také připravili filtry, které umožní prohlížet si fotografie podle stylu (moderní, designový, tradiční...), podle cenové hladiny ( 4 cenové hladiny) a samozřejmostí je rozdělení na typy místnosti (kuchyně, obývací pokoj, dětský pokoj, jídelna...) a následně také na zaměření výrobků v dané místnosti (jídelní stoly, sedací soupravy, komody...).

V neposlední řadě můžete využít funkce Můj projekt, která vám umožní mít vše, co vás inspirovalo, na jednom místě. Vyberte si, uložte si vše do své složky a vybavte si svůj interiér snadno a rychle. Interiery.cz jsou tu pro vás i vaše bydlení.

Partneři portálu

logo_Decoland partner.jpg

Široká nabídka designového a funkčního nábytku a doplňků od pečlivě vybraných světových výrobců. Radost bydlet...

top-office_logo_new.jpg

Přední dodavatel kancelářského a manažerského nábytku s tradicí od roku 1993. Provádíme návrhy kanceláří zdarma!

logo-bydleni-interier.jpg

Stylový magazín plný rad, triků a nápadů pro moderní, jedinečné a zábavné bydlení. Nechte se inspirovat u nás!